Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumları

Ağustos ayı tüm burçlar için yine benzersiz olaylar ve durumlar getiriyor. Siz de Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumları okumak için yazımızı ziyaret edebilirsiniz!

koç burcu ağustos 2021 burç yorumuKoç Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumları

Ağustos ayı sizler için bir anlamda değişim ayı diyebiliriz koçlar. Eskiden sıkı sıkıya bağlandığınız görüşleriniz, fikirleriniz ve kurallarınızı artık değiştiriyorsunuz. Daha esnek, daha özgür düşünüyor ve böyle hareket etmek istiyorsunuz. Kendinize her alanda koyduğunuz katı kuralları değiştirmek, esnetmek sizi çok daha mutlu hissettirecek. Bunlarla beraber uzun zamandır aralıksız ve yoğun tempoda çalışmak sizi her ne kadar çalışmayı sevdiğiniz için yormuyor gibi hissettiriyor olsa da, bu ay kendinize biraz mola vermek isteyeceksiniz. Dinlenmek ve kendinize gelmek için özellikle ayın son iki haftasına doyasıya vakit ayıracaksınız kendinize. Ayın bitimiyle beraber kendinizi hiç olmadığı kadar enerjik ve üretken hissedeceksiniz.

boğa burcu ağustos 2021Boğa Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumları

Sevgili boğalar, bu ay ‘ilişkiler’ üzerinden yaşanacak her şey gündeminiz olacak. Aile ilişkileri, arkadaşlık ilişkileri, evlilik gibi her alanda pek çok sınav sizleri bekliyor olacak. Ama tüm bunlarda en önemlisi arkadaş ve aile ilişkileri üzerinde olacak. Yıllardır arkadaş olduğunuz fakat arkadaşlığınızda çeşitli sorunlar yaşadığınız, mutsuz olduğunuz arkadaşlarınızla ilişkinizi kesecek ve kendinize yeni bir yol çizeceksiniz. Ailevi ilişkilerinizde de, iletişimsel anlamda çözemediğiniz problemleri ortadan kaldırmak için oldukça fazla mücadele edeceksiniz ve başaracaksınız. Tüm sorunları tatlıya bağlayacak ve zihnen çok rahatlayacaksınız. Ayın son haftasında yeni kişilerle tanışıp kısa sürede sıkı dostluklar da geliştirebilirsiniz.

ikizler burcu ağustos 2021İkizler Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumları

İşe girme, iş kurma, borç alma veya ödeme gibi finansal olarak sizi etkileyecek konular Ağustos ayında sizlerin gündemi olacak. İş arayan fakat bir süredir bulamayan ikizler, ayın üçüncü haftasına doğru gönüllerinden geçen koşullarda bir iş bulma fırsatı elde edecekler. İş sahibi olan fakat yeni bir alana girişim yapmak isteyen ya da kariyer değişikliğine gitmek isteyen ikizler ise, ayın son haftasına doğru yollarının açıldığını görecekler. Maddi konuların bu kadar fazla olduğu bu ay, karşınızdaki fırsatları değerlendirebildiğiniz takdirde sizler için çok karlı bir ay olacak.

yengeç burcu ağustos 2021Yengeç Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumları

Ağustos ayı boyunca yerinizde duramayacaksınız yengeçler. Gerek iş sebebi ile gerek ailevi meseleler yüzünden sürekli bir seyahat halinde olma durumunuz olacak. Bu seyahatler çoğunlukla plansız ve ani gelişeceği için ay boyunca hazırlıklı olmanızda yarar var. Aşk hayatınızda yaşadığınız dalgalanmalar ve kalp kırıklıkları bu ay yerini sonsuz bir sevgi ve rahatlığa bırakacak. Çünkü bu ay karşınıza sizin kalbinizi anlayan ve değer veren birilerinin çıkma ihtimali çok yüksek. Bu anlamda bu ay aşktan yüzü gülen burçlardan biri de sizsiniz. Ay boyu eşya kaybetme, cüzdan düşürme gibi unutkanlık yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmakta fayda var.

aslan burcu ağustos 2021Aslan Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumları

Taşınmalar ve yer değişiklikleriyle dolu bir ay Ağustos. Özellikle ayın ikinci ve üçüncü haftasında yoğunlukla gündeme gelecek olan taşınma konusu, hem ev hem iş yeri-ofis hem de oda taşıma bazında olabilir. Yeni bir yere yerleşmek, adapte olmak sizler için son derece kolay aslanlar. Kolay uyum sağlayan yapınız ve adaptasyon yeteneğiniz size bu koşuşturmacalı günlerde yardımcı olacaktır. Ağustos ayı bir anlamda da sizler için eski şeylerden kurtulma ayı olacak. Kullanmadığınız, atmaya kıyamadığınız ama biriktikçe biriken ve sizi mutsuz eden şeylerden kurtulacaksınız. Sizde kötü anısı olan ya da baktıkça hüzünlendiğiniz eşyalardan da bir çırpıda vazgeçeceksiniz. Ayın sonunda hem yeni bir mekan hem de daha az ve öz eşyayla rahat bir nefes aldığınızı hissedeceksiniz.

başak burcu ağustos 2021Başak Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumları

Başaklar Ağustos ayı sizin için son derece duygu dolu geçecek. İçinizde geçmişten gelen hüzünler, kırılmışlıklar ve anılar resmen geçit yapacak. Karşınıza çıkan eski dostlar ya da eski partnerler de bu durumu size adeta anımsatacak. Kendinizi bu duygusallık yüzünden fazla kırılgan hissedebilirsiniz. Fakat ayın ortasından sonra tüm bu süreci atlatmış, eskiyi eskide bırakmış halde sağlam adımlarla önünüze bakacaksınız. Kendinizle kalmak ve bu süreci yaşayıp bitirmek, kendinizi çok güçlü hissettirecek. Yalnız olan başakların Ağustos’un son günlerinde sürpriz bir aşka yelken açması büyük bir ihtimal.

terazi burcu ağustos 2021Terazi Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumları

Özgürlük kanınızda akıyor sevgili teraziler. Coşkuyla, sevinçle, tutkuyla dolusunuz bu ay. İçinizden geldiği gibi hareket etmek, spontane olmak ve planlara bağlı kalmak istemiyorsunuz. İçinizde kalan her şeyi imkanlarınız elverdiği ölçüde gerçekleştirmeye çalışacaksınız. Bu öğrenmek istediğiniz bir dans için kursa gitmek ya da yeni bir dil için pratik yapmak olabilir. BU ay içinde bulunduğunuz bu coşkuyla beraber, aklınızdan geçen her şeyi yapacaksınız. Maddi konularda yaşayacağınız küçük sıkıntılar ve pürüzler haricinde, dolu dolu bir ay sizleri bekliyor.

Temmuz 2021 aylık burç yorumları için tıklayın!

akrep burcu ağustos 2021Akrep Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumları

Kariyerinizde yaşadığınız durgunluk hali Ağustos ile beraber sona erecek akrepler. İşinizde kendinizi göstermeniz için önünüze birçok fırsat çıkacak. Bu fırsatları değerlendirmek için elinizden geleni yapacaksınız. Fakat kariyerinde farklı yöne gitmek isteyen akrepler bu fırsatları elleriyle itip, yeni bir alana yönelecekler. Ailevi ilişkiler konusunda biraz sıkıntı yaşayacağınız, üzüleceğiniz bir ay olacak Ağustos. Fakat yine de bu üzüntüleri bir kenara bırakıp ailenizle aranızdaki sorunları tatlıya bağlayacaksınız.

yay burcu ağustos 2021Yay Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumları

Son derece inişli, çıkışlı ve adeta bir çırpıda geçen bir ay olacak Ağustos sevgili yaylar. Ayın ilk haftasında ödemelerinizde yaşayacağınız zorluklar ve mali krizler sizi oldukça yıpratacak. Fakat ayın ikinci ve üçüncü haftasında beklemediğiniz yerlerden gelecek olan ödemeler durumunuzu hızlı bir şekilde toparlamanıza olanak sağlayacak. Böylelikle kötü başlayan ayı güzel bir şekilde olumluya döndüreceksiniz. Aşk hayatınız da aynı şekilde inişli çıkışlı ilerleyecek. Siz tüm bu süreçlerden geçerken arkadaşlarınızdan son derece destek alacaksınız.

oğlak burcu ağustos 2021

Oğlak Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumları

Hayatınızı daha planlı hale getirmek ve içinizdeki kaosu sonlandırmak bu ayki temel hedefiniz olacak oğlaklar. Düzensiz uykunuzu düzene sokmak, işlerinizi ertelemeden zamanında halletmek, vermek istediğiniz kiloları vermek için sağlıklı bir beslenme düzenine geçmek gibi farklı konularda kendinizi düzene sokmak isteyeceksiniz. Ayın üçüncü haftasına kadar bu düzeni oturtmayı ve sürdürmeyi başarırsanız, bundan sonrası için ekstra bir çaba göstermeden amacınızı kolayca devam ettirebilirsiniz. Tüm bu çabanız sonucunda, kendinizi eskisinden çok daha iyi ve mutlu hissedeceksiniz.

kova burcu ağustos 2021Kova Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumları

Ağustos ayında pek çok farklı ortamda bulunacaksınız kovalar. Kariyer anlamında sizin için yeni ufuklar açacak olan bu farklı ortamlar aynı zamanda hayatınıza girecek önemli bir kişiyle de sizleri karşılaştırabilir. Çünkü bu ayın özellikle ikinci ve üçüncü haftasında aşk sizin etrafınızda dolaşıyor. Ruh eşinizi bulmak ya da kalbinizi hızlı attıracak kişilerle tanışmanız büyük bir olasılık. Eski kalp kırıklıklarınız sizi şüpheye düşürse de, kalbinizin sizi doğru yöne götüreceğinden emin olabilirsiniz.

balık burcu ağustos 2021Balık Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumları

Koskoca bir ayı resmen kendinize tatil ilan etmiş durumdasınız balıklar. Hala işten izin alamasanız, okul projeleriniz devam etse, pek fazla yere gidemeseniz de kendinizi tıpkı bir tatildeymiş gibi fırsat bulduğunuz her an şımartacaksınız. Bol bol okuyacak, filmler seyredecek, uzaklaşamasanız bile evinizde güzel alanlar yaratıp dinlenecek ve eğleneceksiniz. Geçtiğimiz birkaç ayın stresini atmak için kendinizi hep sevdiğiniz ve ilgilendiğiniz konulara yöneltecek, mis gibi bir Ağustos geçireceksiniz.

Youtube kanalımızda birbirinden farklı astroloji konulu videolar bulabilirsiniz!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir