8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Ocak ayının bitmesi Ve Şubat ayının girmesiyle burçları yine pek çok olay bekliyor. Bu yazımızda 8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumlarını ve analizlerini derledik, keyifli okumalar.

8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu 8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Sürekli çalışmak ve zamanınızın çoğunu kariyerinize vermeniz her ne kadar iş alanında sizi yükseltse de sosyal çevrenize de zaman ayırmanız gerekiyor. Bu hafta arkadaşlarınıza, ailenize zaman ayıracak bol bol vakit geçireceksiniz. Sosyalleşmeye başladıkça yeni insanlarla tanışmanız da mümkün. Haftanın son günlerine doğru yaz için dostlarınızla planlar yapabilirsiniz.

2021 yılı burç yorumları burada!

8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Boğa Burcu 8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Dijital alanda çalışan boğalar bu hafta özellikle iş hayatlarında oldukça fazla sıçrama yapacaklar. Çok daha fazla kişiye erişeceğiniz ve bol para kazanacağınız bu zaman diliminde, önemli olan konsantrasyonunuzu bozmamak. Çok fazla etken sizin dikkatinizi dağıtmaya çalışsa da bu hafta kendinizi işinize verirseniz, büyük başarılar elde etmeniz olası.

 

8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

İkizler Burcu 8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta etrafınızda sizin fikrinize ve bilginize danışacak bir sürü kişiyle iletişim halinde olacaksınız sevgili ikizler. İş hayatından tutun da aile hayatına kadar pek çok konuda size danışan kişiler hafta boyu telefonlarınızı resmen susturmayacak. Bu sosyal trafik içerisinde beklemediğiniz fırsatlar sizi bekliyor olabilir. Sürpriz iş ve ortaklık teklifleri haftanın son günlerine doğru gelebilir.

8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç YorumlarıYengeç Burcu 8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Ev, evlilik, söz, nişan gibi son derece önemli ve hayati konular bu hafta boyu gündeminizde olacak. Hayatınızda büyük değişimler ve değişiklikler istiyorsunuz. Bu sebeple adım atacağınız bu önemli konular sizi hiç ama hiç korkutmuyor. Aksine hayatınızı değiştirecek evlilik, nişan gibi meselelere son derece heyecanla yaklaşıyorsunuz. Partnerinizle haftanın son günlerine doğru romantik anlar yaşayabilirsiniz.

8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç YorumlarıAslan burcu 8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bu haftaki en önemli gündeminiz yine aile olacak, sevgili aslanlar. Aile bireylerinin sorunlarını çözmek, aileyle yapılacak planları organize etmek, ev işleyişini düzenlemek sizin yine zamanınızın büyük çoğunu dolduracak. Fakat haftanın son iki gününde biraz başınıza buyruk hareket etmek isteyecek ve biraz yalnız kalmak için küçük planlar yapacaksınız. Biraz yalnızlık size iyi gelebilir.

8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç YorumlarıBaşak Burcu 8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

İnsanların fikirlerini çok fazla önemsiyor ve bu hafta kendinizi çok fazla sıkıyorsunuz. Oysa bu hafta yaratıcılığınız çok yüksek. Bu yaratıcılığı işinize dökerek çok önemli çalışmalar yapabilirsiniz. Ama herkesi dinler ve enerjinizi düşürürseniz hafta boyunca çok fazla şey başaramayabilirsiniz.

8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç YorumlarıTerazi Burcu 8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

İlişkinizle ilgili gündemler sizi bu hafta oldukça oyalayacak sevgili teraziler. İlişkide sizin ve partnerinizin yaptığı hataları masaya yatıracak ve çözmek için bir hayli uğraşacaksınız. Partnerinizin desteğine çok ihtiyaç duyduğunuz bu hafta, gerekli ilgiyi göremezseniz hırçınlaşmanız mümkün. Çözüme ulaşamayan teraziler bu hafta ilişkilerini bitirmek için adım atabilirler.

8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç YorumlarıAkrep Burcu 8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta çok yakın arkadaşlarınızdan büyük destek göreceksiniz. Özellikle iş alanında yakın arkadaşlarınızla ortaklık kurma, iş geliştirme fikirleri gündeme gelebilir. Bununla beraber, başka şehir ya da ülkede yaşayan dostlarınızdan haberler de alabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz zamanı sizler için mutlu kılan dostlarınızla güzel ve bir hayli yoğun bir hafta geçireceksiniz akrepler.

8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç YorumlarıYay Burcu 8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Ev düzenleme, temizleme işleriyle bu hafta oldukça meşgulsünüz sevgili yaylar. Yaşadığınız alanı değiştirmek ve düzenlemek sizi çok mutlu ediyor. Hızınızı alamayıp ailenizin ve yakın dostlarınızın da evlerini düzenlemelerine yardımcı olabilir, kreatif fikirlerinizi ve dekorasyon önerilerinizi onların evlerinde de uygulayabilirsiniz. Hafta sonunda sürpriz bir ziyaretçiniz olabilir.

8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç YorumlarıOğlak Burcu 8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Emek verdiğiniz ilişkinizde yüzdünüz yüzdünüz ve sonunda kuyruğuna geldiniz oğlaklar. Partnerinizle hiç olmadığınız kadar derin bağlar kuracağınız ve yakınlaşacağınız bir hafta yaşayacaksınız. Evlilik teklifi bekleyen oğlakların bu hafta bu teklifi alma ihtimalleri çok yüksek. Duygusal tarafınızın çok yoğun olduğu bir hafta yaşayacaksınız.

8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç YorumlarıKova Burcu 8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Sağlığınızla uğraşacağınız bir hafta olacak kovalar. Özellikle mide rahatsızlığı olanlar için biraz sıkıntılı bir süreç geçirmeniz mümkün. Bu tarz sıkıntıları olan oğlakların bu hafta içerisinde kendilerini ihmal etmemeleri ve bir hekime giderek tedavi olmaları gerekebilir.

8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç YorumlarıBalık burcu 8-14 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları

Şansınızın çok yüksek olduğunu düşündüğünüz ve bu sebeple çok fazla işe atılmaya çalıştığınız bu hafta, işler pek de istediğiniz gibi gitmeyebilir. Beklentilerinizin çok yüksek olması sizi bu hafta biraz kırabilir. Çünkü işlerin biraz sarpa sardığı ve pek de şanslı olmadığınız bir hafta geçireceksiniz sevgili balıklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir