8-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

8-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları yazımızda.

Koç Burcu 8-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Haftaya parasal konularla başlıyorsunuz koçlar. Gelirlerinizi artırmak, iş alanlarınızı genişletmek sizler için  çok önemli bir konu olacak. Aynı zamanda sosyal çevrenizle de daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz. Ailenizle, partnerinizle kaliteli vakit geçirmeye uğraşacaksınız. Bekar olan koçlar yeni bir ilişkiye başlamak konusunda kendilerini geri plana atabilirler. Kendinizi hazır hissetmediğiniz bir ilişkinin içine sokmak yerine biraz daha düşünmeyi tercih edeceksiniz.

Aralık 2021 aylık burç yorumları

Boğa Burcu 8-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Kendinizi daha durgun, daha depresif hissederek haftaya başlamanız olası boğalar. Fakat hafta içerisinde yapacağınız işler, elde edeceğiniz kazanımlar bu yavaş ve olumsuz etkileri ortadan kaldıracak. İnsanlarla olan iletişiminiz hafta ortasından sonra son derece hız kazanacak. Yeni kişilerle tanışmak, yeni ortamlara girmek sizler için çok daha kolay olacak. Kendinizi tıkanmış ve geride kalmış hissettiğiniz konularda öne çıkarmak için hafta sonunu beklemelisiniz.

İkizler Burcu 8-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Sonuçlar haftası olacak diyebiliriz sizler için bu hafta ikizler. Pek çok konunun sonucunu bu haftanın başında alacaksınız ikizler. Bu konular işinizdeki bir belirsizliğini sonlandırabilir veya eğitiminizle ilgili kararsız kaldığınız konularda meydana gelebilir. Fakat tüm bu sonuçların sizin hayrınıza olacağını, ya da sizin çabalarınızla hayra dönüşeceğini söyleyebiliriz.

Yengeç Burcu 8-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Sorunlu olan ilişkiler, kopuş noktasına gelen beraberlikler hafta başı itibariyle yeniden canlanacak. Kafanızda ve kalbinizde var olan kuşkuların azalmaya başladığını, partnerinizden ilişkiniz için olumlu ve anlamlı adımlar atıldığını göreceksiniz. Bu anlamda, temelleri sağlam olan ilişkilerin  devam edeceğini söyleyebiliriz. Haftanın sonuna doğru borç gibi parasal konular gündeme gelebilir, dikkatli olmalısınız.

Aslan Burcu 8-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Sağlığıyla ilgili kaygılı olan aslanlar hafta boyunca bu konuyla ilgili güzel haberler alacaklar. Bununla yetinmeyip kendine çok daha iyi bakmaya karar verebilir, sağlıklı bir yaşam için adım atmak isteyebilirsiniz. İş arama sürecinde olan aslanlar bu konuda haftanın ortasında ekstra bir şansa sahipler. Fakat bir seçim yapmadan önce ayrıntılı bir şekilde düşünmeli ve buna göre karar vermelisiniz.

Başak Burcu 8-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta en büyük gündeminiz sevdikleriniz başaklar. Onlarla vakit geçirmek, uzaktaki aile fertlerinizi ziyaret etmek, partnerinizle baş başa zaman geçirmek isteyeceksiniz. Biraz fazla duyusal hissedeceğiniz bu hafta hassasiyetiniz sebebiyle hem kırılabilir hem de sevdiklerinizi istemeden kırabilirsiniz. Bunun önüne geçmek için biraz daha mantığınızın sesini dinlemenizde yarar var.

Terazi Burcu 8-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Hafta boyunca kendinizi desteklenmiş hissedeceksiniz teraziler. Yapmak için desteğe ve cesarete ihtiyaç duyduğunuz konulara, aldığınız destekle başlayabileceksiniz. Haftanın ortasına doğru sorumluluklarınız artabilir buna bağlı olarak iş yükünüz de artabilir. Bu durum sizi yormaktan ziyade son derece mutlu edecek. Çünkü haftanın en enerjik burçlarından biri sizsiniz. Çalışarak kendinizi daha mutlu ve zinde hissedeceksiniz.

Akrep Burcu 8-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Hayatınızdaki önemli konularda var olan yavaşlık ve tıkanmalar bu hafta itibariyle hızlanacak ve açılacak akrepler. Bu da odağınızın dağılmasına neden olacak. Pek çok yere yetişmeye çalışacak, önünüze gelecek fırsatları kaçırmamak için çaba göstereceksiniz. Bu sizi biraz hata yapmaya da sevk edebilir. Bu sebeple bu haftanın sizler için en önemli konusu sakin kalmak ve planlı hareket edebilmek olacak.

Yay Burcu 8-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bu hafta duygularınızı çok yüksekte yaşıyorsunuz yaylar. Sevginiz, neşeniz, öfkeniz, kırgınlıklarınız hep yüksek seviyede. Bu da aslında çok mutlu olurken öte yandan birden sinirlenmenize neden olabiliyor. Duygularınızı dengelemeye çalışmak haftanızın daha iyi geçmesi anlamında iyi olacaktır. Geçmişte yaşadığınız sağlık sorunlarının tekrarı veya kendini hatırlatması sizi endişelendirebilir. Bu konuyu geçiştirmemeli ve muhakkak sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Oğlak Burcu 8-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Haftaya kendinize olan yüksek güveniniz ile başlıyorsunuz oğlaklar. Özellikle kariyer anlamında parlıyorsunuz. Fakat çevrenizde sizi demorilize etmeye çalışa veya fikirlerinizi hayata geçirmenize ket vuran çalışma arkadaşlarınız olabilir. BU durumlarda bile sakinliğinizi koruyacak ve uzlaşmacı davranarak sorunların altından kalkacaksınız. Parasal anlamda haftanın nadir şanslı burçlarından birisiniz fakat yine de harcamalar konusunda ekstra dikkatli olmalısınız.

Kova Burcu 8-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Aşkı hayatınıza çekmek istiyorsunuz bir süredir kovalar. Bu hafta bu anlamda güzel etkiler sunuyor sizler için. Fakat iletişimde yaşayacağınız bazı küçük sorunlar yanlış anlaşılmanıza neden olabilir. Sevdiklerinizin, en yakınlarınızın hayatında büyük değişimler de meydana gelebilir. Bu değişimler hem sizi son derece sevindirecek. Bu değişimlerin bir parçası olmak isteyecek ve sevdiklerinizle bağlarınızı güçlendireceksiniz.

Balık Burcu 8-14 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Kendinizi sıkışmış ve bunalmış hissettiğiniz tüm konu ve olaylardan uzaklaşıyorsunuz bu hafta balıklar. Yeni uğraşılar edinmek, zihnen sizi zenginleştirecek hobiler edinmek sizler için önemli olacak. Haftanın ortasından sonra beklediğiniz ve bir süredir gelmeyen ödemelerinizi alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru sevdikleriniz sizin yardımınızı isteyebilir. Bunun için acil seyahat etmeniz gerekebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir