7 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Haftanın son günü olan Pazar gününde burcunuzun başına gelecekleri öğrenmek için 7 Mart 2021 Günlük Burç Yorumlarını okuyabilirsiniz!

Youtube kanalımıza abone olabilirsiniz!

Koç Burcu 7 Mart Günlük Burç Yorumları

Sevdiğiniz kişilere olan yoğun korumacı duygunuz, bazen karşınızdakini sıkabiliyor. Biraz daha empati yapmaya çalışmalı ve sevdiklerinize de kulak vermelisiniz.

Boğa Burcu 7 Mart Günlük Burç Yorumları

Yorulduğunuz zamanlarda kendinize bir dur demeniz gerekiyor sevgili boğalar. Her şeyi mükemmel şekilde yapmak için sınırlarınızı ve kendinizi çok zorluyorsunuz.

7 Mart 2021 Günlük Burç Yorumlarıİkizler Burcu 7 Mart Günlük Burç Yorumları

Bugün kulağınıza sizinle ilgili gelecek söylentiler ve fısıldaşmalar oldukça canınızı sıkabilir. Yine de ani tepkiler vermeden, sakin kalmalısınız.

Yengeç Burcu 7 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

İlgi duyduğunuz kişiden bugün romantik hareketler görebilirsiniz yengeçler. Kendinizi çok kaptırmaya müsaitsiniz ama karşınızdaki kişinin hislerinden emin olmadan adım atmanız çok iyi olmayabilir.

Aslan Burcu 7 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

İlişkinizde yaşadığınız problemler bugün kesin kopuşları beraberinde getirebilir.  Bekar aslanlar içinse bugün aşk biraz uzakta.

Başak Burcu 7 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Özen göstererek ve ilgiyle yaptığınız her iş çok başarılı oluyor. Son günlerde ilgilendiğiniz ve hobi olarak yaptığınız işler bile büyük ilgi ve talep görebilir.

Terazi Burcu 7 Mart Günlük Burç Yorumları

Yeni bir çevreye girmek ve yeni arkadaşlar edinmek için bugün çok isteklisiniz. Şansınız da bugün sonuna kadar sizinle. Yeni arkadaşlarla birlikte yeni aşklar da sizleri bekliyor olabilir.

Mart 2021 burç yorumlarınızı okumak için tıklayabilirsiniz.

Akrep Burcu 7 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Strese girdiğiniz konuların aslında hiç büyütülmeyecek küçüklükte olduğunu bugün anlayacak ve son derece rahatlayacaksınız.

Yay Burcu 7 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Sürekli eksiye düşen ve toparlamakta sıkıntıya düştüğünüz borçlarınız, taksitleriniz ve ödemeleriniz bugün de gününüzü bir hayli meşgul edecek. Toptan bir çözüm için çabalayacaksınız.

Oğlak Burcu 7 Mart Günlük Burç Yorumları

Bugün sürprizlere pek açık değilsiniz sevgili oğlaklar. Ani ziyaretler, çat kapı gelen komşular ve emrivakiler sizi epey sinirlendirebilir.

Kova Burcu 7 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Etrafınızda dediğim dedik ve yeniliklere kapalı kişiler sizi iş yaşamından bir hayli soğutuyor. Üslerinizle konuşmak ya da görmezden gelmek bir seçenek olabilir.

Balık Burcu 7 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün tüm kontrol sizde olsun istiyorsunuz. Hem evde hem işte hem okulda bu durum böyle. Herhangi bir aksamada kendinizi gergin hissediyorsunuz. Ama biraz daha rahat olmalı ve günü akışına bırakmalısınız balıklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir