29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları

29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları ve analizlerini yazımızdan okuyabilirsiniz.

Koç Burcu 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün hiçbir haksızlığa gelemiyorsunuz ve tüm haklarınızı sonuna kadar savunuyorsunuz kovalar. Özellikle iş yaşamında  karşılaşacağınız bu tarz konular sizi biraz gerebilir. Fakat sakin kalarak ve doğru bir iletişimle tüm sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

Boğa Burcu 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları

Sevdiklerinize olan ilginizi ve sevginizi bazen biraz abartarak yaşıyorsunuz boğalar. Bugün de o günlerden biri. Sevdiklerinizi şımartacak, güzel jestler yapacak ve buna onlardan daha çok siz sevineceksiniz.

İkizler Burcu 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün oldukça duygusalsınız ikizler. Fakat bu duygusallık sizi kırılgan yapmaktan ziyade daha da güçlü kılıyor. Bir zamanlar üzülerek anımsadığınız olayları bugün hüzünlenerek değil daha güçlü hissederek anımsıyorsunuz. Bu özelliğiniz sayesinde, sizi neredeyse hiçbir şey yıkamıyor.

Yengeç Burcu  29 Eylül Günlük Burç Yorumları

Güzellikle ilgili her konu için bugün harika etkiler var yengeçler. Saç kesimi, bakım, estetiki anlamda yapacağınız her şeyden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Bugün olayları biraz da abartma eğilimindesiniz bu sebeple yolunda gitmeyen konular için kendinizi fazla yıpratmamalısınız.

Aslan Burcu 29 Eylül Günlük Burç Yorumları

Biraz cesarete ve yüreklendirilmeye ihtiyacınız var bugün aslanlar. Yapmak isteyip de bir türlü adım atamadığınız her ne var ise ‘ben arkandayım senin’ diyen bir ses olursa hızlıca adım atacaksınız.

29 Eylül 2021 Günlük Burç YorumlarıBaşak Burcu 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları

İş yerinizde bugün zorlayıcı etkiler sebebiyle gerginlikler yaşanması olası başaklar. İletişim sorunları da eklenince yanlış anlaşılmalar da meydana gelebilir. Bu tarz bir durumun içinde kalmamak için konuşmadan önce bugün iki kez düşünmelisiniz.

28 Eylül 2021 günlük burç yorumları

Terazi Burcu 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları

Bazen kontrolü elden bırakmak gerekir teraziler. Bugün, kontrolü biraz bırakıp rahatlamak istiyorsunuz. Üzerinizdeki sorumluluklarınız ve mükemmeliyetçi tavrınız sizi olduğundan daha fazla yıpratıyor. İhtiyacınız olan tek şey biraz dinlenmek ve gevşemek bugün.

Akrep Burcu 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları

Uzak yerlere gitme ihtiyacındasınız akrepler. Bulunduğunuz yerden uzaklaşmak, ferahlamak ve özgürleşmek istiyorsunuz. Bunun için fırsat yaratamayacak olan akrepler ise, biraz olsun günlük zorunlu işlerinden arta kalan vakitlerinde kendilerine, hobilerine yönelecek.

Yay Burcu 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları

Parasal konularda adeta bir girdabın içerisinde gibi hissediyorsunuz kendinizi yaylar. İçinden çıkmak için mücadele veriyorsunuz. Bugün bu mücadeleniz adeta filiz verecek ve küçük ama güzel haberler alacaksınız.

Oğlak Burcu 29 Eylül Günlük Burç Yorumları

Bugün sizi hayal kırıklığına uğratan ve bunun arkına varamayan bir dostunuzla aranız açılabilir oğlaklar. Her zaman yapıcı yaklaşan tavrınız, bugün pek fazla sizin için çalışmıyor diyebiliriz. Günün bitmesine yakın özel hayatınızda küçük hareketlenmeler olabilir.

Kova Burcu 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları

Girdiğiniz ortamlarda büyük ilgi çekiyorsunuz bugün kovalar. Enerjiniz de son derece yüksek. Bekar olan kovalar bugün aşkın etrafınızda olduğunu söyleyebiliriz. Fakat bunu fark etmek için biraz daha dikkatli olmanızı öneririz.

Balık Burcu 29 Eylül 2021 Günlük Burç Yorumları

Kendinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri uygulamak için bugün kolları sıvayacaksınız balıklar. Bu değişiklikler yen bir hobi edinmek, tarzınızı değiştirmek veya yeni bir arkadaş grubu edinmek olabilir. Tüm bunlar için güzel etkiler mevcut.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir