2021 Yılı Burç Yorumları

2021 yılı tüm burçlar için son derece önemli olayları meydana getirecek. İş hayatından aşka, sağlıktan sürpriz gelişmelere adar pek çok şey burçların kaderini belirleyecek.  O zaman haydi 2021 yılı burç yorumları ve analizlerini inceleyelim.

Koç Burcu 2021 Yılı Burç Yorumları

2020 yılının tüm yorgunluğunu üzerinizden atmaya hazır olmalısınız sevgili Koçlar. Çünkü  Koç burcu 2021 yılına bakıldığında en çok görülen şey, sizin kariyer evinizdeki büyük hareketlilik. 2020’nin rehavetini, başarısızlıklarını ve tüm hayal kırıklıklarını bir çöp poşetine atarak 2021’e bir şans vermelisiniz. Böylelikle kariyer evinizdeki başarılar zirveye doğru kısa sürede çıkabilir.

Önemli olan tek nokta pes etmemek ve sürekli azmetmek. Bununla

koç burcu
2021 Yılı Burç Yorumları

beraber aşk evinizdeki hareketlerin durağanlaşmasını önlemek için, partnerinize daha fazla zaman ayırmayı deneyebilirsiniz. 2021 yılı koç burç burçları için biraz da mücadele içinde geçecek diyebiliriz. Kendinizi, hayatınızı, kariyerinizi elinizde tutmak için özellikle sonbahar aylarına doğru mücadele içerisine girebilirsiniz. Gökyüzünün sizi desteklediğini unutmayın ve 2021 yılının tadını çıkarın sevgili koçlar!

Koç burcu yorumlarını okumak için tık tık!

1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları için tıklayın!

Boğa Burcu 2021 Yılı Burç Yorumları

2021 Yılı Burç Yorumları2021 yılı sizler için kendinizi aradığınız ve bulmaya çok yaklaştığınız hatta tam olarak bulduğunuz bir yıl olacak sevgili Boğalar! 2020 yılında başladığınız kendinizi ve isteklerinizi anlama ve hayatınızı buna uygun bir rotaya oturtma maceranız 2021 yılında sizlere çok büyük kapılar açacak. Kendinize olan inancınızı kaybetmediğiniz sürece özellikle yılın ilk aylarında sizi büyük sürprizler bekliyor.

Hayallerinize ulaşmanızı sağlayacak kişilerle tanışmak, yeni bir işe atılım yapmak gibi sürprizler sizi son derece mutlu edecekken bir yandan da size büyük bir sorumluluk verecek. Boğa burcu 2021 yılında öne çıkan bir diğer eyse arkadaşlık bağları. Uzun zamandır ötelediğiniz dostlarınız, arayamadığınız arkadaşlarınızla olan bağlarınızı bu sene içerisinde yeniden inşa etmek için çabalayacaksınız. Bu arkadaşlıkların tekrar yeşermesi, size son derece iyi gelecek. Bununla beraber yılın sonunda sağlık sorunlarıyla biraz uğraşsanız da kendinizi kısa sürede toplayabileceksiniz. İyi bir yıl geçirmenizi diliyoruz!

1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları için tıklayın!

İkizler Burcu 2021 Yılı Burç Yorumları

2021 Yılı Burç Yorumları2021 yılı ikizler burcu için altın bir yıl olacak desek hiç abartmış olmayız. 2020 yılının sizi oldukça yıprattığı etkilerinden sonra 2021 yılı sizler için son derece kolay ve güzel geçecek diyebiliriz. Ayın ilk dört ayında üzerinizdeki bu olumlu etkiler en zirvedeki dönemini yaşayacak. Bu dört ayda hangi konuda verim elde etmek, adım atmak istiyorsanız değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca bu dört ay içerisinde çevrenizde bulunan kişilerle de bir takım sınavlar verebilirsiniz. Bu kişilerin sizi aşağı çekmesine izin vermeden önünüze bakmanızı tavsiye ederiz sevgili ikizler.

2021 yılı ikizler için biraz da aşk yılı olacak. Özellikle yılın ikinci yarısında aşk sizi gelip bulacak. Eğer bir partneriniz varsa ilişkinizde ikinci bir dönemi açabilirsiniz. Aşkın, sevginin yeşerdiği ve çoğaldığı bu verimli dönemde evlilik nişan gibi konular da gün yüzüne çıkabilir. Bu dönemi değerlendirmek isteyen ikizler burcu, müjdeli bebek haberleri bile alabilir. Bu denli güzel ve aşk dolu aylar sürerken, finansal konularda tekrar sıkıntıya düşmemek için işlerinize de biraz ağırlık vermenizi öneririz. İyi bir yıl geçirmenizi dileriz!

1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları için tıklayın!

Yengeç Burcu 2021 Yılı Burç Yorumları

2021 Yılı Burç YorumlarıSevgili yengeçleri 2021 yılında sizin için en çok gündeme gelen konu, dengeyi sağlamak. 2020’den getirdiğiniz yükleri, işleri, değişiklikleri dengelemek ve rayına oturtmak için bir hayli uğraşacaksınız. Bu dengeleri sağlamaya çalışırken biraz kendinizi ihmal etmeniz de mümkün. Bunun önüne geçmek için arada bir kendinize zaman verip, dinlenmenizde fayda var. Yengeç burcu 2021 yılında gündeme gelecek bir diğer konu, ilişkiler. Hayatınızda var olan tüm ilişkileri düzene sokmaya ve bunları da dengeye sokmaya çalışacaksınız. Örneğin iş ilişkisi içerisinde olduğunuz ve anlaşamadığınız kişilerle orta noktayı bulmak, arkadaş grubunuzda sizinle sürekli çatışan kişilerle yollarınızı ayırmak ya da ilerlemeyen ilişkinizden koparak yeni bir yola sapmak sizin gündeminizi meşgul edecek.

Yılın son aylarına doğru yolunuza koyduğunuz tüm bu işlerin meyvesini almaya başlayacaksınız. Bu aşamada rehavete kapılmadan biraz daha mücadele ederek, yılı en mutlu kapatan burçlardan biri olabilirsiniz. Sadece biraz daha çaba ve istekle 2021 yılından tüm isteklerinizi alabilirsiniz sevgili yengeçler. İyi bir sene geçirmenizi diliyoruz.

1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları için tıklayın!

Aslan Burcu 2021 Yılı Burç Yorumları

2021 Yılı Burç Yorumları2021 yılı sizlere ilişkiler anlamda öğretici derslerle geliyor sevgili Aslanlar. Uzun zamandır iş, eğitim ya sosyal hayatınızı hep ön plana koydunuz.  Bu sene ise hayatınızda aşka yer açacak ve bu aşk için hayatınızda önemli değişiklikler yapacaksınız. Hayatınıza girecek kişi için birçok taviz vermeniz de söz konusu. Aslan burcu 2021 yılında ikinci önemli gündem konusu, rehavet. Belki 2020 yılının yorgunluğu, belki hayatınıza giren insanlar sebebiyle biraz rehavete kapılabilirsiniz. Ancak 2021 yılında çok çalışmalı ve hedefleriniz için adımlar atmaya devam etmelisiniz.

Yılın ikinci yarısında bahsettiğimiz gibi rehavete kapılmaz ve çok çalışırsanız yılı sonunda çok karlı anlaşmalar yapabilir, hedeflerinize bir tik daha atabilirsiniz. Bunun yanı sıra yılın ikinci yarısından sonra ailevi ilişkilerinizi geliştirmek için de çok uygun bir atmosfer var. Aile ziyaretleri ya da toplantıları hem size hem de onlara son derece iyi gelecektir. İyi bir sene geçirmenizi diliyoruz!

1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları için tıklayın!

Başak Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

2021 Yılı Burç Yorumları2021 yılı siz sevgili Başaklar için bir hayli çalkantılı geçecek diyebiliriz. Bu çalkantıyı olumsuz anlamda söylemiyoruz elbette. İnişli çıkışlı ve son derece hareketli bir yıl bekliyor sizleri. Yılın ilk aylarında çevrenizle yaşayacağınız küçük fikir çatışmalarına karşı sabırlı olmalı ve çözmek için uygun zamanı beklemelisiniz. Uygun zaman geldiğinde kolayca tüm iletişim problemlerini çözebilirsiniz.

Başak burcu 2021 yılı analizinde öne çıkan bir diğer şey, evlilik, nişan, söz gibi ciddi adımlar. Bu tarz adımları atmak için doğru zamanın geldiğine gönülden inanan Başaklar için, 2021 yılı harika gökyüzü açıları sunuyor. Evli olan Başaklar içinse yeni bir bebek haberinin gündeme gelmesi hiç şaşırtıcı  olmaz. Büyük kararlar almak, ilişkilerde derin yol almak için bu senenin tüm iyi enerjilerinden yararlanmanızı tavsiye ediyoruz. Bununla beraber, tüm bu olaylar gerçekleşirken ailenize ve çevrenize karşı kulaklarınızı kapatmamanızı ve tavsiyelerini ciddiye almanızı da öneririz. Sizin için en iyi sini isteyen kişilere kulak vermek, iyi sonuçlar doğurabilir. İyi bir yıl geçirmenizi diliyoruz.

1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları için tıklayın!

Terazi Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

terazi burcu aralık 2020 aylık burç yorumu2021 yılı sizler için tamamen kendinize yöneldiğiniz bir yıl olacak sevgili Teraziler. Kendi istekleriniz, beklentileriniz, mutluluğunuz her şeyden önemli olacak ve tüm adımlarınızı buna göre atacaksınız. Bu düşünceyle hareket ettiğiniz için geçtiğimiz senenin tüm stres ve sorunlarından uzaklaşarak çok erimli ve mutlu bir sene geçireceğinizi söyleyebiliriz. Hayatınızda var olan sorunlu ilişkileri temizlemek için de yılın ortasında adımlar atacaksınız. Bu adımlar kimi zaman ilişkileri bitirse de kimi zaman da var olan ilişkilerdeki sorunları çözerek partnerinizle olan bağlarınızı güçlendirecektir.

Terazi burcu 2021 yılında öne çıkan bir diğer konu ise dostluk ve arkadaşlıklar.  Pek çok yeni çevreye ve ortama gireceğiniz bu yılda, yeni birçok insanla tanışacak ve çevrenizi genişleteceksiniz. Bu dostluklar uzun yıllar sürecek bir bağı da beraberinde getirebilir. Yeni edindiğiniz bu çevre size yeni iş fırsatları da sunabilir. Bu fırsatları değerlendirirken ince eleyip sık dokumanızı öneririz. Son derece verimli ve mutlu geçeceğini düşündüğümüz 2021 senesinin sizler için harika geçmesini diliyoruz.

1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları için tıklayın!

Akrep Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

akrep burcu aralık 2020 aylık burç yorumuSevgili Akrepler, 2021 yılı sizler için kararsızlıklar yılı olacak diyebiliriz. Birçok farklı konuda birçok fikir arasında gidip geleceksiniz. İş hayatınızda yapacağınız tercihler, aşk hayatınızda vereceğiniz kararlar, ailevi ilişkilerinizde gündeme gelen konular gibi pek çok konuda kararsız kalacak ve adım atma konusunda zorlandığınızı hissedeceksiniz. Yaşadığınız kayıplar ve hataların tekrar etmemesi için içine düştüğünüz kararsızlıklar eğer biraz kendinizi toplamazsanız size zarar verebilir. Kendinizi toplamalı ve dik durarak tüm sorunları akılcı şekilde çözmelisiniz. Korkmayın gökyüzü sene boyunca sizi bu konuda destekleyecek.

Akrep burcu 2021 yılı analizinde öne çıkan bir diğer detay, eğlence. Tüm bu gelgitli ruh halinden çıkıp eğlenmek için kendinize bol bol vakit ayıracaksınız sevgili akrepler. Yeni yerlere seyahat etmek, eski dostlarla bir araya gelmek size son derece iyi gelecek. Canınızı sıkacak olaylardan ve insanlardan uzaklaşmak size iyi gelecekken, yine yakın dostlarınızdan gelecek iş teklifleriyle de şaşkınlık yaşayabilirsiniz. İyi düşünmeli ve sağlam adımlar atmalısınız sevgili akrepler. Aklınızdaki iş ve gelen iş fırsatları arasındaki değerlendirmeli iyi yapmalısınız. Böylelikle hayalinize ulaşmak için bir adım daha atabilirsiniz. İyi bir yıl geçirmenizi diliyoruz.

1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları için tıklayın!

Yay Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

yay burcu aralık 2020 aylık burç yorumu2021 yılı sizler için biraz farkındalık biraz da yeni dünyaların kapılarını açıyor. Bu yıl içerisinde çevrenizdekilere karşı farkındalığınızın artacağını söyleyebiliriz. Arkadaşlarınızı, dostlarınızı, iş yerindeki çalışma arkadaşlarınızı değerlendirecek ve size iyi gelen insanlarla yolunuza devam etmeyi seçeceksiniz. Bu farkındalığınızla birlikte 2020’den beri sırtınızda taşıdığınız yüklerden de kurtulduğunuzu hissedeceksiniz.

Yay burcu 2021 yılı yorumunu yaparken üstünde duracağımız en önemli ikinci şey ise, evlilikler.  Sevgilisi olan ya da evli olan yaylar bu seneyi dolu dolu geçireceğinizi söyleyebiliriz. İlişkinizde çok hızlı boyut atlayacağınız, ciddi adımlar için heyecanlanacağınız bir sene olacak. Eğer siz de hazır hissediyorsanız 2021 yılını değerlendirebilir, hakettiğiniz sevgiyi doya dopya yaşayabilirsiniz. İyi bir yıl geçirmenizi diliyoruz.

1-7 Şubat 2021 Haftalık Burç Yorumları için tıklayın!

Oğlak Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

oğlak burcu aralık 2020 aylık burç yorumu2021 yılı sizler için tam bir para yılı olacak sevgili Oğlaklar. Elinizi attığınız her işten, projeden resmen bereket fışkıracak. Aklınıza koyduğunuz ve yapmayı planlayıp ertelediğiniz tüm işler için kollarınızı sıvayın ve finansal olarak en parlak yıllarınızdan birini yaşamaya hazır olun. Bu aşamada dikkat edeceğiniz tek nokta iş arkadaşlarınız ve ortaklarınızın doğru kişiler olması. Ondan sonrası sizin çabanız ve gökyüzünün desteğinden ibaret.

Oğlak burcu 2021 yılı için biraz da eski defterler yılı olacak Eski partnerler, eski eşler sürekli gündeme gelecek. Bu da eski defterlerin açılmasına ve kafanızın karışmasına sebep olabilir. Daha net kararlar vermek ve eski hatalara düşmemek için çabalarken biraz bocalayabilirsiniz. Ailenizden ve dostlarınızdan destek alarak doğru seçimleri yapabilirsiniz. Hata yapmaktan korkmamalı ve bu süreci son derece sakin atlatmaya çalışmalısınız. İyi bir sene geçirmenizi diliyoruz.

Şubat 2021 burç yorumları için tıklayın!

Kova Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

kova burcu aralık 2020 aylık burç yorumuDeğişim, dönüşüm ve yenilik dolu bir yıl bekliyor sizi sevgili Kovalar. Saç stilinizden kıyafetlerinize, arkadaş çevrenizden neredeyse içtiğiniz kahveye kadar her şeyi değiştirecek, dönüştürecek kendinize yeni bir tarz yaratacaksınız. Eski olan her şeyden sıkıldığınız ve yeniliklere büyük bir açlık duyduğunuz bu yıl, istediğiniz değişimleri hayatınıza çekebileceksiniz. Size tavsiyemiz, tüm bu değişim dönüşüm sürecinde finansal durumunuzu çok fazla zorlamamanız ve planlı bir şekilde hareket etmeniz.

Kova burcu 2021 yılı biraz da küçük aksilikler yılı olacak desek yalan olmaz. Elektronik eşyaların bozulması, sevilen bir hediyenin kırılması, küçük kazalar gündeminizde yer tutabilir. Biraz daha dikkatli olmak ve kırılan dökülen küçük şeylere üzülmemek belki de en iyisi. Kendinize çok iyi baktığınız ve kendinizle barıştığınız bu yılın sizler için çok güzel geçmesini diliyoruz.

Şubat 2021 burç yorumları için tıklayın!

Balık Burcu 2021 Yılı Burç Yorumu

Balık Burcu Aralık 2020 Aylık Burç Yorumu2021 yılı sizler için 2020’den kalan yaraları sarmak ve kendinizi dinlendirme yılı olacak sevgili Balıklar. Geçen senenin tüm yorgunlukları, kırgınlıkları ve hüzünleri bu sene tamamen ortadan kalkacak. Biraz kendinizle ilgilenmek, dinlenmek ve isteklerinize yoğunlaşmak sizi kendinize tamamen getirecektir. Aileniz ve sevdiklerinizle zaman geçirmek bu süreci de oldukça hızlandıracaktır.

Yılın ikinci yarısında yeni bir iş girişimi ya da kariyer değişimi söz konusu olabilir. Bu değişimleri ve büyük kararları alırken alanında uzman kişilere ve çevrenize danışmanızda yarar olabilir. Büyük kararları çok hızlı almak 2021 yılı içerisinde size finansal bir takım zararlar verebilir. Daha sakin düşünmeli doğru adımları atmak için acele etmemelisiniz. Yılın son aylarına doğru müjdeli haberler almanız da olası. Bu haber gelecek bir miktar para olabilirken bir hamilelik müjdesi de olabilir. İyi bir yıl geçirmenizi diliyoruz!

Şubat 2021 burç yorumları için tıklayın!

Tüm burçların iyi bir sene geçirmesini diliyoruz!

Güzellik ve bakımla ilgili yazılardan da haberdar olmak istiyorsanız  tıklayın!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

35 thoughts on “2021 Yılı Burç Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir