2018 Yılı Yay Burcu Yıllık Burç Analizi

Sevgili yay;

Satürn’ün burcundaki hakimiyeti bittiği için artık derin nefesler alabilirsin. Satürn’ün ziyareti boyunca verdiğin sınavların karşılığını artık alacaksın. Bu yıl özellikle finansal anlamda oldukça faal bir yıl olacak. Hedeflerine ulaşmak için verdiğin çaba sana finansal anlamda dönmeye artık başlıyor. Yönetici gezegeninin sana yüklediği özellikler bir yana bu yıl gerçek anlamda ”birikim” yılı olacak senin için. Parasal anlamda önemli birikimler yapma eğiliminde olacaksın.

Kariyerinde önemli ilerlemeler de seni bekliyor. Çok çalıştığın çok kazandığın ve bunun neticesinde işlerine yine dört elle sarıldığın zamanlar geçireceksin. Eğer akılcı hareket eder ve planlı davranırsan bu yıl senin için ”kazananlar yılı” olacak. İş hayatında yaşayacağın ast-üst krizlerinin gündeminde yer tutmasına çok fazla izin vermeden kendini olumlu duygulara kanalize etmelisin.

Özellikle Ekim ayından sonra ilişkisel anlamda hareketli günler seni bekliyor. Nişan, evlilik gibi büyük ve radikal değişimler yaşayacaksın. Gökyüzü hareketleri seni tam manasıyla destekliyor olacak. İlişkisi olmayan bir yay isen de Kasım ayı senin için sürpriz başlangıçlara gebe olabilir. 2018’in son ayları da bu yılın en güzel ve şanslı zamanlarına denk gelecek.

Çok güzel bir yıl geçirmeni diliyoruz sevgili yay!

4 thoughts on “2018 Yılı Yay Burcu Yıllık Burç Analizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir