2018 Yılı Terazi Burcu Yıllık Burç Analizi

Sevgili terazi;

2018 yılı seni finansal anlamda oldukça fazla etkileyecek konuları gündemde tutacak. Geçtiğimiz yıllarda yaşadığın büyük finansal çöküşler, batışlar bu yıl itibariyle senin kontrolünde son buluyor. Eline geçen fırsatlar seni çok daha kontrollü ve parasal anlamda daha profesyonel hareketler yapman için uygun fırsatlar sunacak. Böylece yaşadığın çöküşlerin çıkışını sağlayacaksın.

Yıl içerisinde kendini güvende hissetme ihtiyacı büyük ölçüde kararlarını etkileyecek. Hem finansal, hem kariyer hem de ailevi ilişkiler bağlamında yeniliklere bir nebze kapalı ve ‘güvende’ olma isteği içerisinde olacaksın. Büyük riskler, büyük değişimler senin için biraz göz korkutucu hale gelebilir. Kendini dengede tuttuğun ve deneyimlerini rehber edindiğin sürece yıl boyunca hiçbir olumsuzlukla karşılaşmayacaksın.

Yıl içerisinde yeni sorumluluk kapıları açılabilir. Üzerinde hissettiğin sorumluluklardan kimi zaman bunalabilir ve kurtulmak isteyebilirsin. Sorumlulukların üstesinden gelmek için en yakınlarından destek alabilir, sorumluluk paylaşımı konusunda kendini ifade etmek isteyebilirsin. İlişkiler konusunda ise son derece duygusal zamanlar geçirebilirsin.  Beklentilerin partnerin tarafından yeterince karşılanmadığında kendini gergin ve tamamlanmamış hissedebilirsin. Sana tavsiyemiz kendini dinle ve huzuru içinde ara. Böylece çok daha mutlu olacaksın!

İyi bir sene geçirmeni diliyoruz sevgili terazi!

3 thoughts on “2018 Yılı Terazi Burcu Yıllık Burç Analizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir