2018 Yılı Oğlak Burcu Yıllık Burç Analizi

Sevgili oğlak;

Satürn yay burcundaki ziyaretini tamamlayarak senin burcuna doğru hareket etti. Satürn öğretici bir gezegendir ve korkulduğu kadar kötü değildir. İnsanlara dersler vermek, sınamak ve onların daha iyi yerlere gelmesini sağlamak için çalışır. Satürn’ün ziyareti sırasında yaşadığın olaylar senin için büyük birer deneyim ve farkındalık oluşturacak. ki buçuk yıl boyunca yaşayacağınız olayların iyi ve faydalı yanlarına odaklanmanız sizin yararınıza olacaktır.

Kariyer anlamında sizin için çelişkili günler yaşanabilir 2018 yılında. Kendinizi ikilemde ve tedirgin hissedebilirsiniz. Fakat kendinize güvenerek ve deneyimlerinizi rehber edinerek bu süreci de kolaylıkla atlatabilirsiniz. Soğukkanlı bir şekilde tüm finansal ve kariyer alanlarındaki sorunları çözeceksiniz. Etrafınızdaki üçüncü kişilerin söylediği olumsuz şeylere çok fazla kulak kabartmamanı tavsiye ederiz.

İlişkiler anlamındaysa partnerinize karşı fazla beklentili olabilirsin. Bu da ilişkinizi çıkmaza sürükleyebilir. Eğer bekar bir oğlaksan; son derece romantik karşılaşmalar tanışmalar yılın ortasında yaşayabilirsin. Senin aşka ve ilişkiye hazır hissetmen seni bu ilişkilere çekecektir.

İyi bir yıl geçirmeni diliyoruz sevgili oğlak!

3 thoughts on “2018 Yılı Oğlak Burcu Yıllık Burç Analizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir