2018 Yılı Başak Burcu Yıllık Burç Analizi

Sevgili başak;

2018  yaralarını sardığın ve iyileşmek için etrafındaki insanların ilgisini üzerinde hissettiğin bir yıl olacak. Geçmiş yıllarda yaşadığın ayrılıklar, zorlanmalar, blokajlar bu yıl itibariyle çözüme kavuşuyor. 2017 yılında yaşadığın sosyal çevrenle olan problemler ise, 2018’in başında çözüme kavuşuyor. Etrafında bolca insanın olacağı, eski dostluklarının güçleneceği yeni arkadaşlıkların da meydana geleceği zamanlardasın sevgili başak.

Profesyonel kariyerinizde ve akademik çalışmalarınızda başarıyı yakalamak için biraz daha çaba sarf etmen gerekecek. Fakat çok büyük engellerle karşılaşmayacaksın. Bu çabayı gösterdiğin takdirde yılın genelinde oldukça rahat olacak ve finansal kaygılarından uzaklaşacaksın. Küçük olayların modunu düşürmesine izin vermemelisin. Yıl genelinde seni destekleyen gökyüzü hareketleri seni ileriye doğru taşıyacak.

Aşk hayatınızda ise sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Tahminlerinizin ötesinde olan ve aklınıza hiç gelmeyecek kişilerden romantik mesajlar alabilirsiniz. Fakat aşk hayatınızdaki mutluluk yine sizin ellerinizde. Yıl genelinde empatik davranmak ilişkiler konusundaki olumsuz kaderinizi tam tersine çevirecektir.

Güzel bir yıl geçirmeni diliyoruz sevgili başak!

 

4 thoughts on “2018 Yılı Başak Burcu Yıllık Burç Analizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir