16 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Burç yorumlarınızı ve analizlerinizi öğrenmek istiyorsanız 16 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları yazımız tam size göre!

Koç Burcu 16 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

İnce zevkiniz ve estetik bakış açınız bugün size oldukça fazla kapı aralayabilir. Beklemediğiniz iş teklifleri alabilir, sürpriz kapıların aralanmasını sağlayabilirsiniz.

16 Şubat 2021 Günlük Burç YorumlarıBoğa Burcu 16 Şubat Günlük Burç Yorumları

Değer verdiğiniz kişilerden duyacağınız bazı laflar, bugün kalbinizi kırabilir. Kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Partnerinizin yapacağı jestlerle neşenizi tekrar toplayabilirsiniz.

İkizler Burcu 16 Şubat Günlük Burç Yorumları

Ailenizle ilgileneceğiniz ve uzun süredir üzerine düşmediğiniz konular hakkında uzun uzun konuşacağınız bir gün yaşayacaksınız sevgili ikizler. Bu konuşmalar ailenizin birbirine daha sıkı sarılmasını da sağlayacaktır.

Yengeç Burcu 16 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gün yengeçler. Hem yediklerinize, hem bağışıklığınıza hem de moralinize dikkat etmelisiniz. Yoksa hasta olma ihtimaliniz maalesef yüksek bugünlerde.

2021 yılı burç yorumları yazımız için tıklayın!

Aslan Burcu 16 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Partnerinizin değiştiğini düşünmeniz ve aranızda yaşanan soğukluğa son vermek için bugün adım atabilirsiniz. Fakat  bu adım karşı taraftan çok olumlu geri dönüş almayabilir.

Başak Burcu 16 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Yeni deneyimler kazanmak istiyor ama işe nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Ama bugün arkadaşlarınızdan duyacağınız ve ilginizi çekecek farklı hobi ve aktiviteler hakkında bilgi alabilir başlamak için adım atabilirsiniz.

Terazi Burcu 16 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Üzerinizdeki ataleti atmak için biraz daha çaba sarf etmeniz gerekiyor sevgili teraziler. İşleriniz her ne kadar yoğun olsa da ertelemeye devam ederseniz işin içinden çıkmanız daha zor olabilir.

Akrep Burcu 16 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Dış görünüşünüzle ilgili var olan tüm kaygılarınız bugün tekrar sizi ziyaret edecek gibi görünüyor. Çok fazla kafanızda büyütmemeli ve kendinizi olduğunuz gibi sevmelisiniz akrepler.

Yay Burcu 16 Şubat Günlük Burç Yorumları

Zor başlayan ama son derece keyifli biten bir gün geçireceksiniz. Sabah saatlerinde iki ayağınızı bir pabuca sokmaya çalışırken akşam partnerinizle uzun uzun keyif yapacak ve dinleneceksiniz.

Oğlak Burcu 16 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Hoşlandığınız kişiye açılmak ve hislerinizi anlatmak için çok mükemmel bir gün oğlaklar. Eğer karşı tarafın da size karşı ilgisi varsa büyük bir aşk başlıyor diyebiliriz.

Kova Burcu 16 Şubat Günlük Burç Yorumları

Ailenizle gireceğiniz tartışmalardan zaferle çıkamayacaksınız bugün. Bu sebeple tartışmalardan ve laf dalaşlarından uzak durmanızda fayda var.

Balık Burcu 16 Şubat Günlük Burç Yorumları

Günün keyfini en iyi siz çıkarıyorsunuz balıklar. Oldukça verimli ve keyifli bir gün geçireceksiniz fakat akşam saatlerinde canınızı sıkacak bir telefon almanız da mümkün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir