15 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

15 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları yazımızda!

Koç Burcu 15 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Size sessizlik, huzur verecek yerler arayışındasınız bugün koçlar. Kendinizi zihnen yorgun hissetmeniz olası. Biraz düşüncelerinize yönelmek, kendinizle yüzleşmek ve yalnız kalmak istiyorsunuz.

Boğa Burcu 15 Ekim Günlük Burç Yorumları

Eski aşklar ve eski partnerler bugün gündeminiz olacak boğalar. Çünkü eskilerden gelen bu kişiler size ulaşmaya çalışabilir ve hatta hatalı olduklarını itiraf edebilirler. Kendi kalp sesinize göre hareket ederek cevap vereceksiniz sizler de.

İkizler Burcu 15 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Duygularınızı sürekli olarak kendinize saklamanız ve onları yok saymanız, en çok sizi yoruyor ikizler. Sevdiklerinize karşı içinizdekileri daha fazla açmak, sizi acıtan, kıran döken ne varsa paylaşmak size son derece iyi gelebilir.

Yengeç Burcu 15 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Yoğun bir şekilde merak ettiğiniz fakat uzun zamandır iletişim kurmadığınız kişilerle ilgili haberler almanız bugün muhtemel yengeçler. Bu haberler sizi mutlu veya mutsuz hissettirmekten ziyade şaşırtacak diyebiliriz. Akşama doğru bu kişilerden bir mesaj ya da telefon da almanız olası.

Aslan Burcu 15 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Zihninizi yoracak, sizi sürekli olarak geçmişin sayfalarına gömecek konulardan ve kişilerden uzak durun bugün aslanlar. Çünkü talihiniz dönmek üzere. Özellikle kariyerinizde yakalamak üzere olduğunuz büyük şans için tamamen hazır hissetmeli ve sizi mod olarak düşüren tüm etkilerden uzak olmanız gerekli.

Başak Burcu 15 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Kalbinizi parçalara bölünmüş hissedebilirsiniz bugün başaklar. Sevdiğiniz ama bir yandan da sizi kıran kişiler, geçmişte yaşadığınız kırgınlıklara rağmen hayatınıza dahil ettiğiniz kişilerle dolu aklınız ve kalbiniz. Bugün bu ikilemleri çözmeye uğraşacaksınız.

Terazi Burcu 15 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Sizi yıkıp geçmek hiç de kolay değil teraziler. Bir süredir hayatınızda yaşadığınız dalgalanmalar sizi sadece yıprattı fakat asla yıkmadı. Çünkü siz her zaman her şeye hazırlıklı ve dirençlisiniz. Ayrıca bugün öğle saatlerinde alacağınız güzel para haberleri, sizi daha da güçlü hissettirecek.

Akrep Burcu 15 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün partnerinizden duymak istediklerinizi siz direkt olarak söyleyeceksiniz akrepler. Ne hissettiğinizi, ilişkinizden ne beklediğinizi açıkça konuşacaksınız. Bu durum ilişkinizin boyut atlamasına ve yakınlaşmasına da yardımcı olacak.

Yay Burcu 15 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Büyük bir sıçrama yaşamak istiyorsunuz hayatınızda yaylar. Bunun için doğru anı kolluyor ve harekete geçmek istiyorsunuz. Bugün tanışacağınız kişiler, özellikle kariyerinde sıçrama yapmak isteyen yaylar için büyük bir kapı açabilir.

Oğlak Burcu 15 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Gözünüzün önünde duran fakat göremediğiniz bazı konular, durumlar artık sizler de içinde açıklığa kavuşacak bugün oğlaklar. Bu konular kimi oğlakları üzebilecekken kimi oğlakları ise oldukça sevindirecek.

Kova Burcu 15 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Durmak bugün hiç size göre değil kovalar. Hayata atılmak, yeni şeyler denemek, yeni yerler görme arzusundasınız. Tüm bunlar için size eşlik edecek dostlarınız bugün yanınızda olmasa bile kendiniz yalnız olarak da yapabilirsiniz istediklerinizi. Kendinizle vakit geçirmenin de güzelliklerini göreceksiniz bugün.

Balık Burcu 15 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Bir yükselişin eşiğindesiniz balıklar. Bu yükselişi hem okul, hem iş, hem de özel hayatınızda hissedebilirsiniz. Fakat evhamlı tarafınızı bu süreçte biraz dengede tutmanız gerekmekte. Çünkü her türlü olumsuz mesaj, sizlerin yükselişine ket vuruyor.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir