1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Burç analizleri 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları yazısında!

Koç Burcu 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Fazlasıyla anlaşılmaya ihtiyacınız var bugün koçlar. İçinizi dökmek ve bir dost tarafından dinlenilmek istiyorsunuz. Kendinizi biraz da yalnız hissettiğiniz bugün, ailenizle vakit geçirmek sevdiklerinizle bir arada olmak isteyeceksiniz.

 Boğa Burcu 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Kendinizi bir denge çubuğunda gibi hissedebilirsiniz bugün boğalar. Bir tarafınız hüzünlü hissederken diğer neşeli tarafınız bunu örtüp mutlu olmaya çalışıyor. Bu dengeyi sağlamaya çok fazla uğraşmak yerine kendinizi günün akışına bırakmak en iyisi olabilir.

İkizler Burcu 1 Ekim Günlük Burç Yorumları

Geçmişte yaşanan pişmanlıklar, olaylar ve üzüntüler bugün hatıralarıyla sizi çevreleyebilir ikizler. Oysa siz ‘bugünde’ yaşıyor ve bugünde yol alıyorsunuz. Bugün tüm geçmiş olayları bir kenara atacak ve yalnızca gelecek güzel günlere odaklanacaksınız.

Yengeç Burcu 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

İçinde bulunduğunuz halden oldukça sıkılmış hissediyorsunuz bugün yengeçler. Yeni bir ortama, yeni insanlara, yeni bir nefese ihtiyacınız var. Bunun için yeni kişilerle tanışarak ve çevrenizde güzel kişiler biriktirmeye başlayarak adım atacaksınız hayatınıza yenilikler çekmeye.

Aslan Burcu 1 Ekim Günlük Burç Yorumları

Kendinizi yalnızca iş alanında değil sevdiklerinizin gözünde de kanıtlamak istiyorsunuz aslanlar. Aslında buna gerek olmadığını, asıl sevginin koşulsuz bir şekilde olacağını sizler de biliyorsunuz. Fakat bugün sevdiklerinizden biraz daha fazla ilgi bekliyor ve istiyorsunuz.

Başak Burcu 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Geri döndüremeyeceğiniz konu ve olayları çok fazla düşünme eğilimindesiniz bugün başaklar. Bu da önünüze çıkacak fırsatları görmenize engel olabilir. Bugün karşınıza çıkacak maddi fırsatları da değerlendirmede geç kalmamalısınız.

Terazi Burcu 1 Ekim Günlük Burç Yorumları

Hayatı kendinize zorlaştırmak yerine kolaylaştırmayı, önünüze engeller koymak yerine engellerden atlamayı tercih edeceksiniz bugün. Ya da tercih etmek için zorlayacaksınız. Çünkü artık hayatınızın dümenini sıkı sıkı tutmak ve gerçekten gitmek istediğiniz yerde olmak istiyorsunuz.

29 eylül 2021 günlük burç yorumları

Akrep Burcu 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün çalıştığınız yerde özellikle aynı statüde çalıştığınız iş arkadaşlarınızla aranızda bir takım gerginlikler meydana gelebilir akrepler. Bunu büyütmemek ve işinize odaklanmak isteyeceksiniz. Zira gün sonunda karşı tarafın adım atmasıyla gerginliklerin tatlıya bağlandığını göreceksiniz.

1 Ekim 2021 Günlük Burç YorumlarıYay Burcu 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Yaşadığınız tüm sıkıntılara rağmen hayatınıza pozitifi çekiyor adeta pozitifi çağırıyorsunuz yaylar. Bugün de aksiliklerle başlayan gün, sizin olumlu düşünceleriniz sayesinde bir anda tersine dönecek. Önemli işlerinizi halletmek öğleden sonra daha kolay olabilir.

Oğlak Burcu 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Bekar olan oğlaklar bugün aşk sizi resmen teğet geçiyor. Fakat gerçekten hayatında uzun soluklu birini görmek isteyen oğlaklar, şansı ucundan da olsa yakalayabilirler. Ailevi konularda yaşadığınız sorunlar, akşam saatlerine doğru kolaylıkla tatlıya bağlanacak.

Kova Burcu 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün sevdiğiniz insanların bazı sözleri kalbinizin kırılmasına sebep olabilir kovalar. Fakat bunun çok üzerinde durmayacaksınız. Çünkü kendinize çok değer veriyorsunuz ve hayatınıza artık olumsuzlukları almayı reddediyorsunuz.

Balık Burcu 1 Ekim 2021 Günlük Burç Yorumları

Zorlamaya girmiş konuların üzerine daha fazla gitmeyeceksiniz bugün balıklar. Her ne kadar kalbiniz olmasını istese de bazı konuların biraz daha zamana ihtiyacı olduğunun farkındasınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir