Yılbaşında Sokağa Çıkma Yasağı Var Mı

Tüm dünyayı etkisine alan korona virüsü engellemek adına uygulanan tedbirler kapsamında yılbaşında sokağa çıkma yasağı var mı sorusu gündeme gelmeye başladı.  Yılbaşında ailesi ve sevdikleriyle eğlenmek isteyen binlerce vatandaş yılbaşında sokağa çıkma yasağı var mı sorusunun yanıtını merak ediyor.  Her yıl birçok eğlence mekanında düzenlenen ve birçok şehirde belediyeler tarafından organize edilen yılbaşı etkinlikleri bu yıl yapılacak mı? Tüm bu soruların yanıtları haberimizde.

Korona Virüs  Tedbirleri

Koronavirüs hem dünyada hem de ülkemizde çok hızlı bir şekilde yayılmaya devam ediyor. Yetkililer vatandaşları maskelerini takması konusunda sıkı bir şekilde uyarıyor. Sosyal mesafeye uyulması ve toplu alanlarda bulunulmaması, vatandaşların hijyenlerine dikkat etmesi gerektiğini vurgulayan yetkililer, herkesten bilinçli ve sorumlu davranmasını bekliyor.

Yılbaşında Sokağa Çıkma Yasağı Var Mı

Hafta sonu sokağa çıkma yasaklarının başlaması ile birlikte yılbaşında sokağa çıkma yasağı var mı sorusu akıllara geliyor ve vatandaşlar yılbaşında sokağa çıkma yasağının olup olmadığını merak ediyor. Konuyla ilgili yetkili birimler tarafından yapılan açıklamalarda henüz yılbaşında sokağa çıkma yasağı ile ilgili bir bilgi yer almasa da yılbaşında sokağa çıkma yasağı da haftasonu olduğu gibi gerçekleşebilir.

 

Diğer yazılardan haberdar olmak için tıklayınız!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir