Yeni Yılda Kendime Söz Veriyorum

Bu yeni yılda kendime, kendim için sözler veriyorum…

Vücuduma değer vereceğim

Bu yıl vücudumun sesine kulak vereceğim. Onu zorlayacak, yıpratacak şeylerden uzak duracak ve kendime dikkat edeceğim. Öz saygımı ve değerimi kendime hatırlatmak için bedenimin sesini dinleyeceğim.

pexels-photo-196640

Eğlenmeyi ihmal etmeyeceğim

Tüm yıl içerisinde okulda, işte ve her nerede yorulduysam,çabaladı ve bitkin düştüysem bir o kadar da eğleneceğim. Kendime zaman ayıracak ve kendimi sevindireceğim. Çünkü hayat bazen de dinlenmek için mola vermek için var!

pexels-photo-237593

Arkadaşlarıma zaman ayıracağım

Çeşitli sebeplerle ihmal ettiğim arkadaşlarımı, dostlarımı ihmal etmekten vazgeçeceğim. Onlarla zaman geçirmek için fırsat yaratacak ve dostluklarımın kıymetini bileceğim. Çünkü yakın dostlar olmadan çoğu şeyin tadı yok!

pexels-photo-26135

Kendimi suçlamaktan vazgeçeceğim

Başarısızlıklardan, hatalardan dolayı kendimi suçlamaktan vazgeçeceğim. Bunun yerine kendi başarılarıma odaklanıp daha güzel şeyler yapmak için çabalayacağım.

black-and-white-person-woman-girl

Sağlıklı beslenmeye özen göstereceğim

Hem beden sağlığım hem de özgüvenim için sağlıklı beslenmeye özen göstereceğim. Böylece kendime yatırım yapacak, kendimi destekleyecek ve kendim için bir şeyler yapmış olacağım.

apple-diet-female-food-42068

Mutlu olmak için her fırsatı değerlendireceğim

Bazen bir fotoğraf karesi için, bazen b,r çikolata dilimi bazense izlediğim dizinin reklam arasında halledebildiğim bir iş için mutlu olacağım. Kahkaha atmak için büyük sebepler aramayacak ve hayatın tadını çıkaracağım!

pexels-photo-65121

One thought on “Yeni Yılda Kendime Söz Veriyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir