Wet n Wild Photo Focus Fondöten Kullanıcı Yorumları

Uzun zamandır birçok kişinin severek ve beğenerek kullandığı wet n wild photo focus fondöten i ben de çok merak ettim ve sonunda aldım ve deneyimledim.

Wet n Wild Photo Focus Fondöten Deneyimlerim

Öncelikle benim kullandığım renk soft beige. Bu rengi bulana kadar birkaç mağaza dolaşmak zorunda kaldım çünkü bu renk çok kullanıldığı için kalmayabiliyormuş. Fondötenin rengi tenimle tam anlamıyla örtüştü ve bir ton bile fark  oluşmadı. Bu çok nadir oluşan bir durum çünkü tenim açıktan hafif kumrala dönük ve bu durumda tam tenime uygun fondöteni bulmakta çoğu zaman zorlanıyorum.

Wet n Wild Photo Focus Fondöten Kullanıcı Yorumları

Fondöten cam şişede ve bu bir artı kendisi için. Aynı zamanda yüze uygulama yapmak için de bu tarz bir aparatı mevcut. Ben bu aparatı severek kullanıyorum. Yüzüme biraz değdirdikten sonra sık kıllı bir fırça ile fondöteni yüzüme uyguluyorum. Uygulama yapmadan önce de cildimi yoğun şekilde nemlendiriyorum. Bu şekilde fondöten cildimden hiçbir şekilde  silinmedi. Aynı zamanda akma ya da bulaşma da yapmadı. Cildimde çok fazla ürün sabit kalmaz ama bu ürün oldukça kalıcıydı. Gün sonunda makyaj temizleme pamuğunda tüm ürünü rahatlıkla siz de görebilirsiniz. Fondöten ciltle tam anlamıyla örtüşüyor ve cildi kadife gibi gösteriyor. Benim cilt lekelerimi kusursuz şekilde örttü.  Renginin bana uyması, kalıcılığı ve cildimi pürüzsüz göstermesi sebebiyle rahatlıkla önerebileceğim bir ürün Wet n Wild photo focus fondöten.

Flormar smoth’n blus allık yorumlarımı okumak için tıklayın!

One thought on “Wet n Wild Photo Focus Fondöten Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir