Wet n Wild Megaglo Contouring Palet İncelemesi

by Ayse

Uzun zamandır kontür kalemi arayışındayken ve bir türlü bulamıyorken Gratis’te karşılaşıp satın aldığım bir kontür paletinden bahsetmek istiyorum bugün, wet n wild megaglo contouring palet.

Bu paletin iki çeşidi bulunmakta ve ben rengi daha açık olan Dulce De Leche rengini satın aldım. Diğer rengi daha sarımtırak ve koyu tenliler için. Kontür rengi de bu palete göre oldukça daha koyuydu. Palet iki kısımdan oluşmakta. İlk kısmı aydınlatıcı pudra ikinci kısım ise kontür için olan bölüm. İlk olarak aydınlatıcı pudrasından bahsetmek gerekirse, benim tenimle aynı renkte bir ürün olduğu için cildimde kendisini neredeyse hiç göstermedi. Fakat ben bu pudrayı da kullanmak istediğim için, farın altına göz kapaklarımdaki eşitsizlikleri örtmesi için kullanıyorum. Aynı zamanda göz altı kapatıcımın üzerine sabitleyici pudra olarak da sürüyorum ve böylece o kısmı da aktif şekilde kullanabiliyorum.

Wet n Wild Megaglo Contouring Palet İncelemesi

Benim için en önemli olan kısım kontür kısmıydı ve bence benim beklediğim şeyi tamamen karşıladı. Kontür rengi oldukça sıcak, parıltısız ve pigmenti çok yüksek bir yapıda. Benim istediğim tüm özellikler mevcut yani! Cildim kumral ve renk eşitsizlikleri olan bir yapıda olduğu için genelde kontür yaptığımda cildimde kirli bir görünüm oluşmakta. Fakat bu kontürü sürdüğümde ilk kez cildimde kontürün boyutlandırmasını ve sıcaklığını yansıtabildim. Benim açımdan başarısı mükemmel.

Paletin dezavantajı ise, tozutması. Palet pudra formunda olduğu için oldukça fazla şekilde tozutmakta. Bu nedenle biraz sıkıntı yaratsa da ben kontür renginin başarısından ötürü bu kısma hiç takılmadım.

Fiyatı 25₺, fiyat performan açısından çok başarılı buluyorum ve kontür paleti arayan herkese gözüm kapalı öneriyorum.

Benzer İçerikler

Yorum Bırak

1 yorum

Note Bb Krem-Kullanıcı Yorumlarım - Yaşam ve Stil Üzerine 14 Mayıs 2018 - 23:15

[…] içerisinde yüzümü kontürlemeyi ve boyutlandırmayı seviyorum. Geçenlerde deneyimlediğim wet n wild megaglo kontür paletini  cildime uyguluyorum. Fakat cildimde kalıcılığı az oluyordu ya da net şekilde kendini […]

Yanıtla