Wella Wellaflex Saç Köpüğü Kullanıcı Yorumları

Bugün kadın bakım ürünleri kategorisinde bahsetmek istediğim ürün Wella Wellaflex saç köpüğü.

Benim saçlarım kıvırcık ve son derece gür. Bu yapıdaki saçlarımı elektriklenmeden, gün boyu kabartmadan sıkı şekilde sabitleyecek ürünleri genede jölelerden seçiyordum. Fakat kuaförümün bir saç kesimi sonrası Wella’nın Wellaflex saç köpüğünü saçlarıma uygulamasıyla tercihimi köpüklerden yana kaydırdım.

Wella’nın bu köpüğünü duştan sonra nemli saçlarıma aynı jöle sürdüğüm teknikle (saçların altından tutup hacim hareketi yaparak) uyguladım. Uyguladıktan kısa süre sonra saçlarımı öyle güzel kavradı ki, ne kabarma ne de elektriklenme yapmadı. Aynı zamanda gün içerisinde elim sürekli saçlarımda olduğunda bile jölede olduğu gibi bozulma eğilimi göstermedi. Kokusu da son derece güzel ve ferah.

En son kendi mezuniyetimde Wellaflex’e güvenerek saçlarımı duştan sonra köpükleyerek şekil verdim. Tüm gün terden ıslanan,  rüzgarda savrulan saçlarım asla bozulmadı. Sabah yaptığım doğallıyla kaldı. Bu özel günümde de beni yarı yolda bırakmadığı için Wellaflex’e artık sonuna kadar güveniyorum! Benim köpüğümün sertliği 4 numara, siz almak istediğiniz zaman istediğiniz sertlik numarasına göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Ben 17 ₺ ye aldım ve fiyat-performans açısından son derece başarılı buldum.

Wella Wellaflex Saç Köpüğü Kullanıcı Yorumları” te bir düşünce

Yorum Bırak

BURCUNUZU KASIM AYINDA NELER BEKLİYOR?

AŞK, PARA, İŞ VE SAĞLIK KONULARINDA SİZİ KASIM AYINDA NELER BEKLİYOR GÖRMEK İÇİN BURÇ YORUMUNUZU OKUYUN
BURC YORUMUNU OKU
close-link