Wella Wellaflex Saç Köpüğü Kullanıcı Yorumları

Bugün kadın bakım ürünleri kategorisinde bahsetmek istediğim ürün Wella Wellaflex saç köpüğü kullanıcı yorumları m.

Benim saçlarım kıvırcık ve son derece gür. Bu yapıdaki saçlarımı elektriklenmeden, gün boyu kabartmadan sıkı şekilde sabitleyecek ürünleri genelde jölelerden seçiyordum. Fakat kuaförümün bir saç kesimi sonrası Wella Wellaflex saç köpüğünü saçlarıma uygulamasıyla tercihimi köpüklerden yana kaydırdım.

Wella Wellaflex Saç Köpüğü Etkisi

Wella’nın bu köpüğünü duştan sonra nemli saçlarıma aynı jöle sürdüğüm teknikle (saçların altından tutup hacim hareketi yaparak) uyguladım. Uyguladıktan kısa süre sonra saçlarımı öyle güzel kavradı ki, ne kabarma ne de elektriklenme yapmadı. Aynı zamanda gün içerisinde elim sürekli saçlarımda olduğunda bile jölede olduğu gibi bozulma eğilimi göstermedi. Kokusu da son derece güzel ve ferah.

En son kendi mezuniyetimde Wellaflex’e güvenerek saçlarımı duştan sonra köpükleyerek şekil verdim. Tüm gün terden ıslanan,  rüzgarda savrulan saçlarım asla bozulmadı. Sabah yaptığım doğallığıyla kaldı. Bu özel günümde de beni yarı yolda bırakmadığı için Wellaflex’e artık sonuna kadar güveniyorum! Benim köpüğümün sertliği 4 numara, siz almak istediğiniz zaman istediğiniz sertlik numarasına göre seçiminizi yapabilirsiniz.

Evdeki negatif enerjiyi atmanın yolları yazımızı okumak için tıklayın!

 

3 thoughts on “Wella Wellaflex Saç Köpüğü Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir