w7 Absolute Lashes Maskara Kullanıcı Yorumlarım

Uzun zamandır oldukça kısa ve tamamen yere bakan hacimsiz düz kirpiklerim için maskara arayışındaydım. Ve buun bu arayışlarım sonucunda w7  Absolute Lashes maskara ile karşılaştım satın aldım ve deneyimledim.

Öncelikle maskaranın ambalajı çok hoş.Metalik renkteki ambalajı ve kapağındaki w7 yazıyı bana oldukça estetik ve orijinal geldi. Maskara ilk olarak kirpikleri teker teker ayırıyor ve kullanırken topaklanma yaratmıyor. Sürdüğünüz andan itibren ikinci ya da üçüncü katı sürseniz bile kirpikleri birbirine yapıştırmadan uygulanabiliyor. Bu kısım benim için oldukça önemliydi zira hangi maskarayı kullanırsam kullanayım ikinci ya da üçüncü katta örümcek bacağı görüntüsüyle baş başa kalıyorum.

20170116_192227-1024x969 w7 Absolute Lashes Maskara Kullanıcı Yorumlarım

Benim oldukça kısa olan kirpiklerimi orta derecede uzattığını söyleyebilirim. Fakat hiçbir şekilde hacim vermedi ve kirpiklerimin hacme ihtiyacı olduğu için bu açıdan zayıf kaldı. Fakat ikinci ve üçüncü katı geçtikten sonra maskaranın da dolgunlaşmasıyla o hacimsiz görüntü bir nebze de olsa azaldı. Maskarayı kullanmadan önce kirpik kıvırıcısı kullanarak, maskarayı sürerken de iki ya da üç kat geçerek bu maskarayı bitirene kadar kullanabileceğime inanıyorum. Fakat maskaradan yoğun hacim istiyorsanız bu maskarayı alırken iki defa düşünmenizi öneririm. Aynı zamanda gözden çıkarması son derece zor olan bu maskaryı her çıkarmaya çalışmamda birkaç kirpiğim mutlaka koptu ve bu nedenle de benim açımdan notunun düştüğünü söyleyebilirim.

Ben indirimden 16₺ ye aldım ve fiyat performan olarak orta derecede başarılı buldum. Fakat bittiğinde tekrar almayı düşünmüyorum.

cameringo_20170116_192727-638x1024 w7 Absolute Lashes Maskara Kullanıcı Yorumlarım

Summary
cameringo_20170116_192727 w7 Absolute Lashes Maskara Kullanıcı Yorumlarım
Yazar puanı
1star w7 Absolute Lashes Maskara Kullanıcı Yorumlarım1star w7 Absolute Lashes Maskara Kullanıcı Yorumlarım1star w7 Absolute Lashes Maskara Kullanıcı Yorumlarımgray w7 Absolute Lashes Maskara Kullanıcı Yorumlarımgray w7 Absolute Lashes Maskara Kullanıcı Yorumlarım
Kullanıcı puanı
no rating based on 0 votes
Markası
w7
Ürün adı
Absolute Lashes Mascara
Fiyatı
try 16

Bir Cevap Yazın