Urban Care Sıvı Saç Kremi- Argan Oil

by Ayse

Uzun dönemdir ileri derecede kuru olan ve her tarayışımda kuruluğu nedeniyle kırılıp kopan saçlarım için Urban Care sıvı saç kremi denedim.

Öncelikle ürünün kokusu oldukça güzel. Kullandığım ilk andan itibaren beni kendisine çeken en önemli şey kokusu oldu. Bu saç kremini ıslak saçlarıma diplerine gelmeyecek şekilde uçlarına ve ortasına sıkarak kullandım. Ürünün yapısı sıvı formatta ve durulamaya gerek kalmadan kullanılabiliyor. Ben ıslak saçlarıma bu ürünü sıktığımda çok bariz şekilde yumuşadığını, daha kolay tarandığını ve gün içerisinde elektriklenmesinin çok belirgin oranda azaldığını farkettim.

Ürünü gün içerisinde de çok elektriklenen saçlarıma bir iki pompa sıkarak kullandım. Önemli olan nokta ürünün şişesini kulanmadan önce güzelce çalkalamak ve uygulamak. Benim bu kullandığım ikinci şişe ve bittikçe kullanmayı düşünüyorum. Saçları baştan aşağı yumuşatan, kokusu gün boyu taze bir şekilde saçta duran ve saçlarımın bu halinde kullanabileceğim en güzel ürün. Saç bakım ürünü arayşında olan herkese tavsiye ediyorum.

 

Benzer İçerikler

Yorum Bırak

2 yorum

Gliss 6 Miracles Oil Essence Deneyimlerim 21 Haziran 2017 - 23:25

[…] ürünlerden birkaçı olan  urban care  ve loreal paris elseve mucizevi yağ ürünlerinin deneyimlerimi de okuyabilirsiniz. En son alıp […]

Yanıtla
Pantene 3 Minute Miracle Nem Bombası Kullanıcı Yorumları - Yaşam ve Stil Üzerine 8 Nisan 2018 - 21:57

[…] nedenle saçlarıma zaman zaman hindistan cevizi yağı ile maske yapıyor,  zaman zaman çeşitli saç bakım ürünleriyle ve bakım yağlarıyla saçlarımı nemlendirmeye çalışıyorum. Kullandığım diğer […]

Yanıtla