Urban Care Sıvı Saç Kremi- Argan Oil

Uzun dönemdir ileri derecede kuru olan ve her tarayışımda kuruluğu nedeniyle kırılıp kopan saçlarım için Urban Care sıvı saç kremi denedim.

Öncelikle ürünün kokusu oldukça güzel. Kullandığım ilk andan itibaren beni kendisine çeken en önemli şey kokusu oldu. Bu saç kremini ıslak saçlarıma diplerine gelmeyecek şekilde uçlarına ve ortasına sıkarak kullandım. Ürünün yapısı sıvı formatta ve durulamaya gerek kalmadan kullanılabiliyor. Ben ıslak saçlarıma bu ürünü sıktığımda çok bariz şekilde yumuşadığını, daha kolay tarandığını ve gün içerisinde elektriklenmesinin çok belirgin oranda azaldığını farkettim.

Ürünü gün içerisinde de çok elektriklenen saçlarıma bir iki pompa sıkarak kullandım. Önemli olan nokta ürünün şişesini kulanmadan önce güzelce çalkalamak ve uygulamak. Benim bu kullandığım ikinci şişe ve bittikçe kullanmayı düşünüyorum. Saçları baştan aşağı yumuşatan, kokusu gün boyu taze bir şekilde saçta duran ve saçlarımın bu halinde kullanabileceğim en güzel ürün. Saç bakım ürünü arayşında olan herkese tavsiye ediyorum.

 

2 thoughts on “Urban Care Sıvı Saç Kremi- Argan Oil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir