Şubat 2021 Burç Yorumları

2021 yılı, burçlar için çeşitli anlamlarda hareketli geçecek. Bu hareket kimi burçlar için olumluyken kimi burçlar için maalesef olumsuz olacak.  Bakalım yılın ikinci ayında burçları neler bekliyor. Şubat 2021 Burç Yorumları yazımızda detaylarıyla inceleyelim!

Koç Burcu Şubat 2021 Burç Yorumları

koç burcu 2021
Şubat 2021 Burç Yorumları

Sevgili koçlar, Ocak ayı sizler için yoğun çalışmalı, temposu yüksek bir ay olarak geçeceği için Şubat ayının ilk

haftasını biraz dinlenerek geçirmek size iyi gelebilir. Ayın ortasına doğru biraz huzursuz bir ruh halinde olabilirsiniz. Çok fazla şey ortaya koymak isteyip işlerin beklediğinizden yavaş hareket ediyor olması sizi biraz sinirlendirebilir. Alternatif çözümler bulmaya çalışmak, tüm ay boyunca gündeminizde olacak. Ayın sonlarına doğru partneriniz veya eşinizle derin paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Güzel bir hediye ya da jest karşısında şaşırıp, mutlu olabilirsiniz. Ayın son günlerinde hastalıklara karşı da da ha dikkatli olmalısınız. Sevgili koçlar koç burcu Şubat 2021 ‘in güzel geçmesini diliyoruz!

2021 yılı burç yorumları için tıklayın!

 

Boğa Burcu Şubat 2021 Burç Yorumları

Boğa burcu Şubat ayı, geçtiğimiz ayın sze getirdikleri ile ilgileneceksiniz. Bu getiriler genel anlamda çok pozitif

Boğa Burcu 2021
Şubat 2021 Burç Yorumları

yönde olacak. Girişiminizle ilgili, işiniz ya da mülkünüzle ilgili gelecek güzel haberleri değerlendireceksiniz. Ay boyunca biraz tedirgin de hissedebilirsiniz. Finansal kayıplar yaşamaktan korkabilir ve bunun için biraz ürkek davranabilirsiniz. Ayın ortalarına doğru ailevi konular yoğun olarak gündeme gelebilir. Aileye katılacak yeni bir birey, doğum günü ya da sürpriz ziyaretler olabilir. Ailenizle vakit geçirmek bu süreçte size de son derece iyi gelecektir. Partnerinizle yaşadığınız sürtüşmeler bu ayın sonunda kesin kopuşlara neden olabilir. Bu kopuşlar yeni başlayacak başka ilişkilerin de yolunu açabilir.  Boğa burcu Şubat 2021 ‘in güzel geçmesini diliyoruz!

2021 yılı burç yorumları için tıklayın!

 

İkizler Burcu Şubat 2021 Burç Yorumları

Boğa burcu Şubat 2021, sizler için bir ‘anlaşma’ ayı olacak. Yılın ilk ayında karşı karşıya geldiğiniz tüm kişiler, olaylar

ikizler burcu şubat 2021

ve sorunları atlatmanın ya da sona erdirmenin gururunu yaşayacaksınız. Anlaşmaya ve tüm meseleleri kapatmaya bu ay da devam edebilirsiniz. Bu nedenle ay boyunca geçmişte küslük yaşadığınız ve görüşmediğiniz kişilerden de haberler alabilir, geçmişi geçmişte bırakmak ve adım atmak isteyebilirsiniz. Ayın ortasından sonra mali konuların gündeme gelmesiyle, biraz kemerleri sıkmak zorunda kalabilirsiniz. Yine de kendinizi çok sıkmamalı, yeni iş fikirleri için adım atmalısınız. Fikrine güvendiğiniz kişilere iş anlamında danışmak iyi bir fikir olabilir. Belki tanıdığınız ve güvendiğiniz kişilere iş ortaklığı fikrini sunabilirsiniz.

2021 yılı burç yorumlarını okumak için tıklayın!

 

Yengeç Burcu Şubat 2021 Burç Yorumları

Yengeç burcu Şubat ayı sizler için biraz ilişkiler üzerine yoğunlaşacağınız bir ay olacak. Uzun süredir bitmek

yengeç burcu 2021

bilmeden devam eden temponuzdan yıpranan ilişkinizi onarmak, bu ay sizler için öncelikli olacak. Bu süreçte ilişkinizde derin bir yol almanız mümkünken, kimi yengeçler için bu süreç ayrılıkla sonuçlanabilir. Ay boyunca ailevi konular sürekli gündeme gelebilir. Aile ziyaretleri gerçekleştirmek durumunda kalabilir, küçük üzücü haberler alabilirsiniz. Yine de ailenizle beraber olmak size  iyi gelecek. Ayın son haftasında küçük kazalar yine canınızı sıkabilir. Dikkatli olmalısınız. Sağlık konusu bu ay da son derece gündemde.  Yenge burcu Şubat 2021 ‘in güzel geçmesini diliyoruz!

2021 yılı burç yorumları için tıklayın!

Aslan Burcu Şubat 2021 Aylık Burç Yorumları

Aslan burcu Şubat ayı sizler için girişim açısından zengin bir ay olacak. Yeni bir iş, proje ya da fikir anlamında

aslan burcu 2021

hayalinizdekilere adım atmak için girişimde bulunacaksınız. Bu girişiminize de en çok yakınlarınızdan ve ailenizden destek bulacaksınız. Bu girişimlerle uğraşırken finansal anlamda sıkışabilirsiniz. Ayın ortasından sonra beklenmedik bir para ile bu sıkışıklığı gidermeniz mümkün. Evli olan aslanlar için bu ay ailelerini genişletme fikri oluşabilir. Büyük kararlar almak için hazır hisseden aslanlar, bu aydan en karlı çıkan burçlardan biri olacaklar. Önemli olan fikirlerinize ola güveniniz ve adım atmak için içinizde bulduğunuz cesarettir.  Aslan burcu Şubat 2021 ‘in güzel geçmesini diliyoruz!

2021 yılı burç yorumlarını okumak için tıklayın!

 

Başak Burcu Şubat 2021 Aylık Burç Yorumları

Başak burcu Şubat ayında kendinizi biraz yorgun ve yıpranmış hissedebilirsiniz. Birkaç ayın yorgunluğu sebebiyle

başak burcu 2021

kendinizi biraz geri çekmek isteyebilirsiniz. Biraz mola vermek iyi gelebilir fakat tüm ay boyunca bu ruh halinde olursanız bir takım sıkıntılar yaşamanız da söz konusu. Özel hayatınızda da biraz hassas olduğunuz bir ay Şubat. Partnerinizden daha fazla beklentili olduğunuz bu süreçte, küçük sürtüşmeler yaşamanız olası. Daha empatik ve anlayışlı olursanız bu süreci çok daha kolay atlatabilirsiniz. Ayın sonunda evcil hayvan sahiplenme gibi kararlar alabilirsiniz. Ayın sonunda alacağınız bu gibi önemli kararlardan önce iyi düşünmeli ve kesin olarak emin olduğunuzda adım atmalısınız. Yoksa üzülmeniz mümkün. Başak burcu Şubat 2021 ‘in güzel geçmesini diliyoruz!

2021 yılı burç yorumlarını okumak için tıklayın!

 

Terazi Burcu Şubat 2021 Aylık Burç Yorumları

Terazi burcu Şubat ayında yaratıcılığınızın zirvesine çıkacaksınız. Üretime bağlı bir iş yapıyorsanız, ilham Şubat ayı terazi burcu 2021boyunca sizde misafir olacak. Bu ilhamı kaybetmeden ay boyunca üretmenizi tavsiye ederiz. Bu şekilde çalışarak, geleceğe ertelediğiniz iş fikirlerini de bu ayın sonunda hayata geçirmek için fırsat bulabilirsiniz. Ay boyunca birçok insanla iletişim içinde olacaksınız. Bu kişilerin arasında sizinle uzun süre dostluk ilişkisi yaşayacak insanlar olabilir. Ayın son iki haftasında hastalıklarla mücadele etmek durumunda kalabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeli ve her zamankinden daha temkinli olmalısınız. Küçük kazalar için de dikkatli olmakta fayda var. Özellikle sevdiğiniz ve değer verdiğiniz eşyalara karşı daha dikkatli davranırsanız, küçük kazalar ve sakarlıklar canınızı çok fazla sıkmaz.

Terazi burcu Şubat 2021 ‘in güzel geçmesini diliyoruz.

2021 yılı burç yorumlarını okumak için tıklayın!

 

Akrep Burcu Şubat 2021 Aylık Burç Yorumları

Akrep burcu Şubat ayında da finansal konular sizi düşündürebilir. Yeni bir işe el atma fikri ve hayata geçirme akrep burcu 2021konusundaki kararsızlığınızı nihayete erdirmenin zamanı gelmiş olabilir. Ailenizden ve sevdiklerinizden fikir alarak artık üstünüzdeki toprağı atmanın zamanı geldi Kendi içinizdeki güce ulaşmak için uğraşacağınız bu Şubat ayında, partnerinizle de oldukça yakınlaşacaksınız. Bir telefon, küçük bir hediye ya da sürpriz bir ziyaretle çok mutlu olabilirsiniz. Şansınızın çok yüksek olmadığı bir zamanda olduğunuz için çok tanımadığınız kişilere vereceğiniz borç para konusunda iki kere düşünmenizi tavsiye ederiz.  Aksi takdirde maddi anlamda küçük sarsılmalar yaşayabilirsiniz. Akrep burcu Şubat 2021 ‘in güzel geçmesini diliyoruz!

2021 yılı burç yorumlarını okumak için tıklayın!

 

Yay Burcu Şubat 2021 Aylık Burç Yorumları

Yay burcu Şubat ayı taşınma, yeni bir ev bulma ya da satın alma, yerleşme temaları üzerinden hareket edecek. Yaşam yay burcu 2021alanınızda yaptığınız değişiklikleri tamamlamak için bir hayli uğraşacaksınız. Arkadaşlarınızın ve yakınlarınızın desteğiyle bu süreci de kolaylıkla atlatacaksınız. Bu süreçte yapacağınız fazla alışveriş, ayın sonunda finansal sıkıntılara sebep olabilir. Çok fazla açılmadan dikkatli gitmelisiniz. Ayın son haftalarına doğru ise aşk hayatınızda büyük hareketlilikler mevcut. Partnerinizle yaşayacağınız romantik anlar, yeni bir ilişkiye başlama gibi durumlar söz konusu olabilir. Kalbinizin çok hızlı atacağı bir ay olacak Şubat. Ama eski hatalarınız, kırgınlıklarınız ve pişmanlıklarınızı yeni bir ilişkiye yelken açarken geride bırakmalısınız. Eğer bunu başarırsanız güzel bir ilişkinin tohumlarını atabilirsiniz.

Bu anlamda ayın en mutlu burçlarından biri de sizsiniz sevgili yaylar. Yay burcu Şubat 2021 ‘in güzel geçmesini diliyoruz.

2021 yılı burç yorumlarını okumak için tıklayın!

 

Oğlak Burcu Şubat 2021 Aylık Burç Yorumları

Oğlak burcu Şubat ayında iş anlamında parıl parıl parlıyorsunuz. Büyük başarılar ve terfiler sizleri bekliyor. Bol oğlak burcu 2021bereketli ve bol çalışmalı geçireceğiniz bu Şubat ayında yalnızca çevrenizdeki kişilerle girişeceğiniz mücadeleler bölebilir. Etrafınızda sizin enerjinizi çeken, sizinle mücadeleye girişen kişilerle aranıza mesafe koymalı ve başarınızın önündeki engelleri yine siz kaldırmalısınız. Ayın sonuna doğru sürpriz telefonlar alabilirsiniz. Eski bir dost ya da tanıdıkla görüşebilir, sizi şaşırtacak şeyler öğrenebilirsiniz. Bununla birlikte dış görünüşünüzde yapmak istediğiniz büyük değişiklikleri de yine ayın son haftasına saklamanızı öneririz. Bu değişimlerin sizin ruh halinize de çok iyi geleceğini söyleyebiliriz. Yenilenmek size her zaman iyi gelmiştir. Oğlak burcu Şubat 2021 ‘in güzel geçmesini diliyoruz.

2021 yılı burç yorumlarını okumak için tıklayın!

 

Kova Burcu Şubat 2021 Aylık Burç Yorumları

Kova burcu Şubat ayı sürprizleri sizi oldukça şaşırtacak. Hobinizin, ilgi alanlarınızın birden ve sürpriz bir şekilde işe kova burcu 2021dönüşmesine şahit olabilirsiniz. Kuracağınız bağlantılar ve kişiler size bu yolda sürpriz kapılar açabilir. Bu sebeple ay boyunca görüştüğünüz kişilere dikkat etmeli ve bu potansiyeli hayata geçirmek için çabalamalısınız. Ay boyunca küçük kazalar, sağlık sıkıntıları ve küçük para kayıpları meydana gelebilir. Yine de canınızı sıkmamalı ve önümüzdeki zamanlarda kazanacağınız işlere odaklanmalısınız. Son olarak aşk hayatınızdaki durgunluk bir süre daha devam edebilir sevgili kovalar. Bu durgun bekleyişin ardından önümüzdeki günlerde çok güzel şeyler yaşamanız olası. Bu sebeple umutsuzluğa kapılmanıza gerek yok. Kova burcu Şubat 2021 ‘in güzel geçmesini diliyoruz.

2021 yılı burç yorumlarını okumak için tıklayın!

 

Balık Burcu Şubat 2021 Aylık Burç Yorumları

Balık burcu Şubat ayında kendinizi çok duygusal, kırılgan ve yalnız hissedebilirsiniz. Bu kırılganlığınızı ve balık burcu 2021hassaslığınızı gören yakınlarınız yanında olmak isteyebilir. Onların desteğini kabul etmek ve kendinizi açmak sizi daha iyi hissettirebilir. Partnerinizle yaşayacağınız sürtüşmeler de bu hassas dönemde kırıcı olabilir. Daha sakin ve akılcı davranmak iyi olabilir. Ay boyunca çeşitli sebeplerle küçük miktarlarda para kaybedebilirsiniz. Bu sebeple planlamanızı iyi yapmalı ve yeni iş fırsatlarını değerlendirmelisiniz. Mali durumu çıkmaza giren balıklar yakınlarından destek almayı düşünebilir. Balık burcu Şubat 2021 ‘in güzel geçmesini diliyoruz.

2021 yılı burç yorumlarını okumak için tıklayın!

 

Tüm burçların Şubat 2021 burç yorumları ve analizlerini okudunuz. Keyifli bir ay diliyoruz!

şubat 2021 burç yorumları
şubat 2021 burç yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir