Stilinizi Yansıtmak için Basit ve Pratik İpuçları

Stilinizi daha çarpıcı şekilde yansıtmak için birkaç küçük ipucu yeterli. Tüm ayrıntılar yazımızda…

Saat tercihi

Saat kullanımı kadın ya erkek fark etmeksizin kıyafet stilini tamamlayan bir öğe. Kullanacağınız saat kıyafetinize göre deri kaplama olabileceği gibi renkli ya da kumaş bile olabilir. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış!

pexels-photo-179909-1024x683 Stilinizi Yansıtmak için Basit ve Pratik İpuçları

Saç aksesuarları

Şekillendirerek model verdiğiniz saçlarınız size her ne kadar stil gözükse de yine de bu stili destekleyecek aksesuarlara ihtiyaç duyabilir. Saç aksesuarları kıyafetinizin ambiansını baştan sona değiştirecektir.

pexels-photo-129914-1024x684 Stilinizi Yansıtmak için Basit ve Pratik İpuçları

Küpe kullanımı

Özellikle saçlarınızı topuz ya da a uyruğu modeli yapmayı seviyorsanız sizin için küpeler stiliniz adına hayati parçalardır. Yüzünüzü ortaya koyan saç modelleriyle birlikte aksesuarlar yüzünüzü şekillendireceği gibi tamamlayacaktır da.

pexels-photo-210645-1024x683 Stilinizi Yansıtmak için Basit ve Pratik İpuçları

Ayak aksesuarları

Özellikle yaz günlerinde kısa bir şortla ya da etrafa doğru dalgalanan geniş ve hoş bir eteğin altına takılan ayak bileği aksesuarları sizin stilinizi en yükseklere taşıyacaktır.

pexels-photo-69198-1024x683 Stilinizi Yansıtmak için Basit ve Pratik İpuçları

Kolye seçimi

Klasik tarzda seçeceğiniz kolyelerden ziyade daha orijinal, daha sanatsal asarlanmış kolyeler tarzınıza olumlu katkı sağlayacaktır. Kıyafetinizin karakterini yansıtan kolyeler aynı zamanda sizi de o şekilde yansıtacaktır.

pexels-photo-2-1024x685 Stilinizi Yansıtmak için Basit ve Pratik İpuçları

Yüzük kullanımı

Yüzükle parmaklarınızı şekillendirirken çeşitli tarzlardan faydalanabilirsiniz. Örneğin tek bir tane takacağınız taşlı bir yüzük tercih edebilirken yedi sekiz tane birden kristalize yüzüklerden takıp da stilinizi destekleyebilirsiniz. Parmaklarınızın stili sizin ellerinizde!

pexels-photori-gd-1024x687 Stilinizi Yansıtmak için Basit ve Pratik İpuçları

 

 

Bir Cevap Yazın