Stilinizi Yansıtmak için Basit ve Pratik İpuçları

Stilinizi daha çarpıcı şekilde yansıtmak için birkaç küçük ipucu yeterli. Tüm ayrıntılar yazımızda…

Saat tercihi

Saat kullanımı kadın ya erkek fark etmeksizin kıyafet stilini tamamlayan bir öğe. Kullanacağınız saat kıyafetinize göre deri kaplama olabileceği gibi renkli ya da kumaş bile olabilir. Bu tamamen sizin tercihinize kalmış!

pexels-photo-179909

Saç aksesuarları

Şekillendirerek model verdiğiniz saçlarınız size her ne kadar stil gözükse de yine de bu stili destekleyecek aksesuarlara ihtiyaç duyabilir. Saç aksesuarları kıyafetinizin ambiansını baştan sona değiştirecektir.

pexels-photo-129914

Küpe kullanımı

Özellikle saçlarınızı topuz ya da a uyruğu modeli yapmayı seviyorsanız sizin için küpeler stiliniz adına hayati parçalardır. Yüzünüzü ortaya koyan saç modelleriyle birlikte aksesuarlar yüzünüzü şekillendireceği gibi tamamlayacaktır da.

pexels-photo-210645

Ayak aksesuarları

Özellikle yaz günlerinde kısa bir şortla ya da etrafa doğru dalgalanan geniş ve hoş bir eteğin altına takılan ayak bileği aksesuarları sizin stilinizi en yükseklere taşıyacaktır.

pexels-photo-69198

Kolye seçimi

Klasik tarzda seçeceğiniz kolyelerden ziyade daha orijinal, daha sanatsal asarlanmış kolyeler tarzınıza olumlu katkı sağlayacaktır. Kıyafetinizin karakterini yansıtan kolyeler aynı zamanda sizi de o şekilde yansıtacaktır.

Processed with VSCOcam with f3 preset

Yüzük kullanımı

Yüzükle parmaklarınızı şekillendirirken çeşitli tarzlardan faydalanabilirsiniz. Örneğin tek bir tane takacağınız taşlı bir yüzük tercih edebilirken yedi sekiz tane birden kristalize yüzüklerden takıp da stilinizi destekleyebilirsiniz. Parmaklarınızın stili sizin ellerinizde!

pexels-photori-gd

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir