Sebamed Hand and Nail Balm Yorumlarım

by Ayse

Uzun zamandır tırnak uzatmak isteyen fakat bu süreçte biraz uzayan tırnaklarını kırılmalara, soyulmalara teslim eden biri olarak deneyimlediğim bir el tırnak balmıdan bahsetmek istiyorum bu yazıda.

Öncelikle, tırnaklarım oldukça güçsüz ve kırılmaya meyilli bir yapıda. Tırnakları güçlendirmek adına evde denediğim birkaç bakım kürü de işe yaramayınca çareyi tırnak balmlarında aramaya karar verdim. Bu aşamada Sebamed’in el ve tırnak balmıyla tanıştım ve kullanmaya başladım. Bu balm öncelikle çok ince yapılı ve oldukça güzel kokuyor. Tırnağa ve tırnak kenarındaki etlere sürüldüğünde son derece hızlı bir şekilde emiliyor ve geriye harika bir koku bırakıyor.

Ellere sürüldüğünde ise hiçbir şekilde yapışkan his bırakmadığı gibi, geceden sürüp yatıldığında sabaha yumuşacık ellerle uyanmak kaçınılmaz oluyor. Hem tırnaklarımı güçlendirdiği ve sertleştirdiği, hem de ellerimi yumuşacık yaptığı için Sebamed’in el ve tırnak balsamını bittikçe alacağım.

Tırnaklarında zayıflık çeken ve kuru ellerden şikayetçi olan herkese önerebileceğim bir ürün.

Siz de deneyimlerinizi yorum olarak benimle paylaşırsanız sevinirim!

 

Benzer İçerikler

Yorum Bırak

3 yorum

Tırnaklarını Uzatmak İsteyenlere Tavsiyeler 21 Haziran 2017 - 21:17

[…] da olabilir. Bu kremlerin desteğiyle tırnak uzatma sürecini kısaltmak mümkündür. Sebamed Hand and Nail Balm Yorumlarım başlıklı yazıda tırnak güçlendirici ürünlerden birinin yorumuna ulaşabilirsiniz. […]

Yanıtla
Sağlıklı Tırnaklar İçin Bakım Önerileri 30 Haziran 2017 - 11:25

[…] zaman zaman bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu zamanlarda tırnaklarınıza güçlendirici balm bknz. sebamed hand and nail balm  ya da sertleştirici-besleyici yağlardan sürerek bakım yapabilirsiniz. Bu bakım […]

Yanıtla
Flormar Nail Care Max Growth Kullanıcı Yorumları - Yaşam ve Stil Üzerine 26 Kasım 2018 - 22:20

[…] Sebamed hand and nail balm hakkındaki yorumlarımı okumak için tıklayın! […]

Yanıtla