Sebamed Feminine İntimate Wash

Her kadın gibi benim  de genital bölge temizliği konusunda hassasiyetim var.Genital bölge temizliği için zaman içerisinde çeşitli ürünler inceledim.Benim için önemli olan husus,genital  bölge için üretilen ürünlerin olabildiğince az kimyasal içermesi ve bitkisel olmasıydı.Genital bölgenin mukozasını bozacak,kimyasını değiştirecek ve birçok rahatsızlığa yol açacak ürünlerden hep uzak durdum. Sebamed Feminine İntimate Wash ile bu arayışlarım sırasında tanıştım.

Sebamed Feminine İntimate Wash

Eczanelerde de satılan bir ürün olması benim için başlangıçta olumlu bir izlenim oluşturdu.Ph değerinin genital bölgeyle uyumlu olup o bölgenin florasını koruması,sabun vb maddeler gibi kurumaya neden olmaması ve içeriğindeki aloe barbadensis ile nem dengesini koruması benim tercih sebeplerimdi.

Sebamed Feminine İntimate Wash’ı bir ay kullandıktan sonra vaadettiği gibi kuruluğa sebep olmadığını,aynı zamanda ferah bir temizlik sağladığını farkettim.Kokusunun da güzel olması ürünü kullandıktan sonra psikolojik olarak da beni ferah ve temiz hissettirdi.

Yaklaşık iki yıldır düzenli olarak kullandığım Sebamed İntimate Wash ile genital bölge temizliğimi ve korumamı oldukça başarılı şekilde sağladığıma inanıyorum ve bu tür bir ürün arayan herkese tavsiye ediyorum.

Satış fiyatı 31 ₺ civarı fakat indirimlerde denk gelirseniz daha uyguna bulmanız mümkün.Fiyat performans açısında çok başarılı buluyorum.

Dalan dolive yazımı okumak için tıklayın!

One thought on “Sebamed Feminine İntimate Wash

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir