Pürüzsüz Bacaklar için Buraya!

Pürüzsüz bacaklara sahip olmak tüm kadınların hayali! Peki batıklar, ölü deriler ve kuru pul pul gözüken bacakları daha pürüzsüz hale getirmek için neler yapabiliriz?

young-woman-enjoying-sunset-in-boho-style-picjumbo-com-1024x683 Pürüzsüz Bacaklar için Buraya!

Bacaklarımız da tıpkı cildimizin geri kalanı gibi beslenmeye ve yenilenmeye ihtiyaç duyar. Bacaklarınıza belirli aralıklarla peeling yaparak işe başlayabilirsiniz. Duştayken yumuşamış cildinize kendinize uygun bir cilt  peelingiyle peeling yapmak, bacaklarınızdaki ölü derinin atılmasını sağlayacaktır. Cildinizdeki ölü derinin atılmasıyla birlikte yumuşacık bir yapıya kavuşan bacaklarınız yenilenmenin etkisiyle pürüzsüz gözükecektir!

pexels-photo-206302-1024x683 Pürüzsüz Bacaklar için Buraya!

Bacaklarınıza düzenli olarak nemlendirici uygulamak da önemli bir adımdır. Bacaklar da dış etkenlere,cilt yapısına ve değişik sebeplere bağlı olarak kuruyabilir. Bu kuruluk cildin soluk ve pul pul görünmesine neden olabilir. Cilt yapınıza uygun nemlendiricilerle nemlendirme yapmak önemlidir. Neme doymuş bir cilde sahip olan bacaklarınız ışıldayacaktır. *Cildinizdeki genel nemlendirmeyi desteklemek istiyorsanız bol su içmeyi de unutmayın!

Dip not:

Bacaklarınıza belirli zamanlarda masaj yapmak, bacaklarınızdaki kan akışını hızlandırarak selülit tarzı oluşumların varlığını engeller.

1-8-1024x683 Pürüzsüz Bacaklar için Buraya!

 

1 Yorum

  1. Pingback: Yumuşak ve Pürüzsüz Bacaklar İçin Peeling Tarifi

Bir Cevap Yazın