Pantene Pro-V Belirgin Bukleler Kullanıcı Yorumlarım

by Ayse

Saç ürünlerinden bugün bahsetmek istediğim ürün Pantene pro-v belirgin bukleler adındaki bukle şekillendirici saç bakım kremi. Öncelikle; saçlarımın oldukça fazla kuru ve nemlendirilmediğinde birbirine karışan, elektriklenen ve asla şekillenmeyen kıvırcık bir saç olduğunu söylemeliyim. Bu ürünü alma sebebim de saçlarımı şekillendirirken bana yardımcı olmasıydı ve vaadini ortalama olarak yerine getirdi.

Pantene’nin bu ürününü ambalajında da yazdığı gibi duştan sonra nemli saçıma uyguladım.Saç diplerime çok fazla değdirmeden ellerimle her bir buklenin arasından parmaklarımı geçirmek suretiyle uyguladım. Uyguladıktan sonra saçımda herhangi bir ağırlık olmadı, elektriklenme görüntüsü bir hayli ortadan kalktı fakat kokusu beni bir tık rahatsız etti.

Gün içerisindeki saatlerde belki saçlarımın çok kuru olması, belki saçlarımın fazla asi olmasının belki de ürünün benim saçlarımla pek fazla uyuşmamasından ötürü saçlarımın duruşu eski haline döndü. Birkaç gün saç maskesi uygulayıp saçlarımı neme doyurduktan sonra kullandığımda saçlarımı çok daha belirgin buklelerle şekillendirdiğine de şahit oldum. Bu sebeple saçları çok fazla kuru olmayan kişiler duştan sonra uyguladıklarında güzel buklelere kolayca sahip olabilir diye düşünüyorum.

Saçlarımı nemlendirdikten sonra verdiği şekillendirmenin iyi olması ve elektriklenmenin önüne geçmesi dolayısıyla beğendiğim bir ürün oldu. Bu tarz bir ürün almayı düşünenler için bir alternatif olabilir.

Benzer İçerikler

Yorum Bırak

2 yorum

yeşimlehertelden 8 Haziran 2017 - 23:34

Eskiden bu tarz şekillendirici ürünleri çok kullanırdım ama artık şampuanlama ve kremleme haricinde bir işlem yapmamaya çalışıyorum saçlarıma..

Yanıtla
Kelebek etkisi 8 Eylül 2017 - 23:26

Bu urunu kullanmadim ama aklimda olsun merak ettim sevgiler

Yanıtla