Otacı Güllü Su Kullanıcı Yorumlarım

Günlük makyaj temizliği sonrasında rutin olarak kullandığım toniklerin dışında bir süredir Otacı güllü su kullanmaktayım.

Öncelikle, klasik gül suyu kadar yoğun şekilde bir kokusu mevcut değil. Benim gibi koku hassasiyeti olan kişiler için ürünün en artı özelliği olarak bunu sayabilirim. Günlük makyaj temizliğinden sonra -ergonomik şişesinden bir miktarı pamuğa alıp yüze gayet kolay şekilde sürmek mümkün. Benim karma yağlı ve hassas cildimde herhangi bir reaksiyona sebep olmadı.

Cildimde herhangi bir kuruma tahrişe yol açmasa da herhangi bir şekilde ekstra özelliğini gördüğümü de söyleyemem. Standart bir tonik kadar cildimde etkili olduğu kanısına vardım kullandığım süre boyunca.Şişesi oldukça büyük olduğu ve kullanırken minimum döküp sürmek bile yeterli olduğu için uzun süre kullanabileceğim bir ürün. Fakat bittiğinde tekrar alacağımı düşünmüyorum. Başka ürünlere şans vereceğim kanaatindeyi.

Genel olarak, kokusunun hafif olması ciltte herhangi bir tahrişe yol açmaması ve klasik tonik işlevi gördüğü için öneriyor fakat daha işlevsel bir ürün arayanlar için deneyimleyebileceği diğer ürünlere yönelmesi gerektiğini düşünüyorum.

Yorum Bırak

BURCUNUZU KASIM AYINDA NELER BEKLİYOR?

AŞK, PARA, İŞ VE SAĞLIK KONULARINDA SİZİ KASIM AYINDA NELER BEKLİYOR GÖRMEK İÇİN BURÇ YORUMUNUZU OKUYUN
BURC YORUMUNU OKU
close-link