Odanızı Kişiselleştirmek İçin Öneriler

Evin belki de en çok zaman geçirdiğimiz yeri, kişisel odalarımızdır.Fakat sıradanlıktan öte, ”kişisel” bir oda yaratmak çok zor değil.Birkaç küçük ayrıntıyla odalarımızı tasarlamak mükün…

Dekoratif lambalar kullanın

Odanızda klasik tarzda lamba kullanmak yerine, dekoratif lambalar kullanmak odanızın ambiansını değiştirecek ve farklı bir hava verecektir.

pexels-photo-112811-1024x1024 Odanızı Kişiselleştirmek İçin Öneriler

Tablo ve fotoğraf kullanın

Odanızda zevkinize uygun ve sizi anlattığına inandığınız tablolar ve bu tablolara uygun çerçeveler kullanmak odanızı kişiselleştirmenizde katkı sağlayacaktır.

pexels-photo-146788-682x1024 Odanızı Kişiselleştirmek İçin Öneriler

Orijinal yastıklar kullanın

Klasik yastık ve minderlerinize yeni ve dekoratif kılıflar takmak odanızı kişiselleştirdiği gibi odanızdaki tarz çizginize de olumlu katkı sağlayacaktır.

journalism-information-news-newspaper-1024x683 Odanızı Kişiselleştirmek İçin Öneriler

Kendinize bir çalışma masası oluşturun

Odanızda, kendinizi ifade eden küçük parçaların olduğu ve çalışmanızı kolaylaştıracak şekilde dekore edilmiş bir masa, kendinizi ifade etmek için size imkan sağlayacaktır.

pexels-photo-56759-1024x681 Odanızı Kişiselleştirmek İçin Öneriler

Camlarınızı farklılaştırın

Cam önlerine yine sizi anlatan, sizden birkaç parça aksesuar koymak cam önlerinizi farklılaştıracağı gibi, odanızın her alanında tarzınızı hissettirmenize de olanak sağlayacaktır.

wood-painting-window-cactus-6689-1024x683 Odanızı Kişiselleştirmek İçin Öneriler

Mum kullanın

Çeşitli renk ve kokulardaki mumları kendi zevkinize göre odanızın çeşitli yerlerine koymanız odanızın ambiansını pozitif anlamda dönüştüreceği gibi aynı zamanda güzel kokusuyla her daim odanıza rahiyasıyla hoşluk katacaktır.

pexels-photo-63507-1024x683 Odanızı Kişiselleştirmek İçin Öneriler

Bir Cevap Yazın