Odanızı Kişiselleştirmek İçin Öneriler

Evin belki de en çok zaman geçirdiğimiz yeri, kişisel odalarımızdır.Fakat sıradanlıktan öte, ”kişisel” bir oda yaratmak çok zor değil.Birkaç küçük ayrıntıyla odalarımızı tasarlamak mükün…

Dekoratif lambalar kullanın

Odanızda klasik tarzda lamba kullanmak yerine, dekoratif lambalar kullanmak odanızın ambiansını değiştirecek ve farklı bir hava verecektir.

pexels-photo-112811

Tablo ve fotoğraf kullanın

Odanızda zevkinize uygun ve sizi anlattığına inandığınız tablolar ve bu tablolara uygun çerçeveler kullanmak odanızı kişiselleştirmenizde katkı sağlayacaktır.

pexels-photo-146788

Orijinal yastıklar kullanın

Klasik yastık ve minderlerinize yeni ve dekoratif kılıflar takmak odanızı kişiselleştirdiği gibi odanızdaki tarz çizginize de olumlu katkı sağlayacaktır.

journalism-information-news-newspaper

Kendinize bir çalışma masası oluşturun

Odanızda, kendinizi ifade eden küçük parçaların olduğu ve çalışmanızı kolaylaştıracak şekilde dekore edilmiş bir masa, kendinizi ifade etmek için size imkan sağlayacaktır.

pexels-photo-56759

Camlarınızı farklılaştırın

Cam önlerine yine sizi anlatan, sizden birkaç parça aksesuar koymak cam önlerinizi farklılaştıracağı gibi, odanızın her alanında tarzınızı hissettirmenize de olanak sağlayacaktır.

wood-painting-window-cactus-6689

Mum kullanın

Çeşitli renk ve kokulardaki mumları kendi zevkinize göre odanızın çeşitli yerlerine koymanız odanızın ambiansını pozitif anlamda dönüştüreceği gibi aynı zamanda güzel kokusuyla her daim odanıza rahiyasıyla hoşluk katacaktır.

pexels-photo-63507

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir