Note Mineral Pudra Yorumları

Karma yağlı cildimde gün boyu duracak, aynı zamanda makyajımı sabitleyip cildimdeki parlamaların da önüne geçecek bir pudra arayışındayken Note mineral pudra ile tanıştım.

Note Mineral Pudra Yorumları

Note’un daha önce bb kremini kullanıp oldukça memnun kaldığım için pudrasına da bir şans vermek istedim. Öncelikle normal bir pudra olmadığı ve mineral pudra olduğu için, ciltte tozumsu bir pudra görüntüsü kesinlikle oluşturmuyor. Aynı zamanda daha önce deneyimlediğim diğer pudralar gibi hoş olmayan bir kokusu yok, çok çok hafif klasik pudra kokusuna sahip. ben sıradan bir temiz allık fırçasıyla tek kat uyguladığımda tüm gün yüzümde kalıyor ve ancak akşama doğru bir kez daha üzerinden geçersem hiçbir sıkıntı yaratmıyor tüm bunların yanı sıra, yüzümde bir kalıp gibi durmadığı gibi cildimde bir ağırlık da hissettirmiyor. Yaz sıcaklarında kullandığımda ise yüzüm pudrayı kesinlikle kusmuyor. Oldukça hassas ve sorunlu bir cilt yapısına sahip olmama rağmen beni tamamen mutlu eden bir pudra oldu note mineral pudra.

Pudra arayışında olan herkese öneriyorum ben indirimden 25 ₺ye satın aldım ve fiyat performans olarak başarılı buluyorum.

Nivea vücut sütü yazımı okumak için tıklayın!

3 thoughts on “Note Mineral Pudra Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir