Note BB Krem Yorumlarım

by Ayse

Uzun zamandır karma yağlı cildimi yormayacak fakat kapatıcılık olarak da yüksek performans istediğim bir fondöten arayışındayken Note’un BB kremi ile karşılaştım.

Note bb krem diğer kullandığım bb kremlere oranla fondöten formuna daha yakın bir ürün. Yanaklarımın üzerinde bulunan hayli belirgin çillerimi bile tek kat uygulamamla ( el ile) kapatabiliyor. Aynı zamanda kalıcılığı da yüksek bir ürün olduğunu düşünüyorum. Bu bb kremi kullandığımda yüzüme normalde sürdüğüm mineral sabitleyici pudramı sürmesem bile gün içerisinde hiçbir sorun yaşamıyorum.

Note’un bu bb kreminde genel olarak yapılan hata renk seçiminde oluyor. Genel anlamda renkleri biraz koyu olan fondötenleri denemeden satın alındığında, bronz tenli kişilerin bile teninde koyu duran renklerle karşı karşıya kalınabiliyor. Ben esmere yakın bir cilde sahip olduğum halde 2 numarasını aldım ve çok dikkatli akarsam eğer bir tık bana da koyu kaldığını söyleyebilirim.

Genel anlamda bakarsak kapatıcılığı, kalıcılığı ve sürümünün çok başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Benzer İçerikler

Yorum Bırak

1 yorum

Note Bb Krem-Kullanıcı Yorumlarım 21 Haziran 2017 - 20:06

[…] başladım. Bu nedenle Note’un bb kreminden -1- rengini aldım. Daha önceki yazımda note’un bb kremlerinden -2- numaralı ürününü yorumlamıştım, tıklayıp […]

Yanıtla