Note Bb Krem-Kullanıcı Yorumlarım

Yazın gelmesiyle beraber, cildimde yoğun fondötenlerin yerine bb krem tarzı ürünler kullanmaya başladım. Bu nedenle Note bb krem -1- rengini aldım. Daha önceki yazımda note’un bb kremlerinden -2- numaralı ürününü yorumlamıştım, tıklayıp okuyabilirsiniz.

Note Bb Krem-Kullanıcı Yorumlarım

Note’un bu bb krem de diğeri gibi cildi besliyor, kadifemsi bir görüntü oluşturuyor ve ciltte muazzam şekilde doğal duruyor. Karma-yağlı bir cilt yapısına sahibim ve genelde bb kremler gün ortasında cildimden tamamen siliniyorlar. Ne kadar pudrayla sabitlesem de sonuç değişmiyor. Fakat Note’un bu bb kremi cildimde gün boyu kalıyor ve cildimi temizleyene kadar minimum oranda cildimden çıkmış oluyor.

Note Bb Krem-Kullanıcı Yorumlarım

Gün içerisinde yüzümü kontürlemeyi ve boyutlandırmayı seviyorum. Geçenlerde deneyimlediğim wet n wild megaglo kontür paletini  cildime uyguluyorum. Fakat cildimde kalıcılığı az oluyordu ya da net şekilde kendini gösteremiyordu. Note’un bb kremini sürdükten sonra , kontür kendini cildimde o kadar güzel gösterdi ve o kadar sabit kaldı ki, hayran kaldım. Benim deneyimlediğim 2 numaralı Note bb kremi cildime oldukça koyu gelmişti ve kullanırken de bunun rahatsızlığını hssediyordum. Bu nedenle -1- numaralı rengini aldım ve cildimle tam anlamıyla örtüştü. Kapatıcılığı bir bb kreme göre oldukça yoğun, yapısı çok ince ve yüzde son derece doğal duruyor.

Note Bb Krem-Kullanıcı Yorumlarım

Ben 31 ₺’ye satın aldım fiyat ve performans açısından son derece başarılı buluyor ve bb krem arayışında olan herkese tavsiye ediyorum.

Maybelline colossal go maskara hakkındaki fikirlerimi okumak için tıklayın!

4 thoughts on “Note Bb Krem-Kullanıcı Yorumlarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir