Nivea Cool After Shave Balsam Kullanıcı Yorumları

by admin

Erkekler için traş bazen gerçekten katlanılamaz bir hale gelebiliyor. Özellikle sık sık traş olmanızı gerektiren bir işiniz yoksa ve siz de rahatınıza düşkünseniz arada bir gelen traş olma gerekliliği kabusun başlangıcı oluyor.

Peki ya sürekli, her gün, her sabah traş olması gereken birisinin durumu? Öyle ya da böyle traş hayatımızda yok sayamayacağımız önemli bir süreç ve biz de bu süreci mümkün olduğu kadar katlanılır bir hale getirmeye çalışıyoruz. Bunlardan biri de traş sonrası ürünler kullanarak traş sonrası oluşan kızarıklık ve yanmayı önlemek.

Bazılarımız gece yatmadan traş olup yağlı kremler kullansa da ben genellikle sabah traş oluyorum. Traş sonrası kolonyalar her türlü enfeksiyona açık hale gelen ciltleri korumak açısından iyi fakat yanması ve kızarıklık oluşturması olumsuz bir görüş oluşturuyor. Özellikle boyun bölgesinde kılların ters çıkması sebebiyle oluşan kızarıklık traş kolonyası kullanımıyla 2-3 kat artıyor. Bu sebeple Nivea Traş Sonrası Balsam önermek istiyorum. En büyük sebebi de yanma ve kızarıklık yapmaması. Ayrıca kış aylarında sabah soğuk havalarda dışarı çıkarken traş kolonyası sürmek şok soğuma yapabileceği için yüz felcine varan zararlar verebileceğini de unutmamak gerekiyor. Nivea Traş Sonrası Balsam ile bu tehlikeden de uzak kalıyorsunuz.

Ürün hakkında birçok şey biliyorsunuz zaten. Uzun zamandır değişmeyen şişesi, beyaz koyu süt kıvamında yapısıyla kendine has bir ürün. Satıldığı yere göre fiyatı ortalama 13-16TL bandında seyrediyor. Nivea’nın kendine has kokusunu taşıyor ve yapış yapış olmayan hoş bir dokusu var. Traştan sonra her bir yanağınıza nohut büyüklüğünde sürmeniz yeterli olacaktır. Daha fazlası emilmesini zorlaştırıp bir süre yüzünüzde katman şeklinde kalmasına sebep oluyor. Fakat azcık da olsa emildikten sonra yüzünüzü yıkasanız da kazandırdığı yumuşaklığı hissedebiliyorsunuz.

nivea-men-balsam

Yorum Bırak