Nivea Besleyici Vücut Sütü Kullanıcı Yorumları

Mevsimsel değişimlerde oldukça kuruyan cildimi nemlendirmek adına vücıt için çeşitli nemlendirici  arayışlarına girdiğimde karşılaştım Nivea besleyici vücut sütü ile. Bu yazımda size kullandığım süre boyunca yaşadığım deneyimden kısaca bahsedeceğim

Nivea Besleyici Vücut Sütü Etkileri

Nivea besleyici vücut sütü kremlere göre oldukça akışkan bir yapıya sahip. Beyaz renkte ve kokusu da klasik hoş nivea kokusunda. Koku hassasiyetim olmasına rağmen, ürünü vücuduma sürdükten sonra herhangi bir şekilde kokusu beni rahatsız etmedi. Yapısından ötürü vücut sütünü cildime sürmekte hiç zorlanmadım. Cildime sürdüğüm andan itibaren hemen emilen ürün, herhangi bir şekilde yapışkan his bırakmadı.

Özellikle kuruyan bacaklarıma günde bir kez olmak üzere masaj yaparak uyguladığım Nivea besleyici vücut sütü bacaklarımı oldukça yumuşattı. Elimle dokunduğumda bile gün içerisinde bacaklarımın oldukça yumuşadığını fark ediyorum. Düzenli kullanmaya devam ettikçe bu yumuşaklık etkisinin daha kalıcı ve uzun süreceğini umut ediyorum.

Sürümünün kolaylığı, hızlı emilimi, kokusunun hoşluğu ve verdiği yumuşak his nedeniyle bittikçe alacağım bir ürün oldu Nivea vücut sütü. Denemek isteyenlere gönül rahatlığıyla öneriyorum.

Bioderma Sensibio Light hakkındaki deneyimlerimi okumak için tıklayın!

4 thoughts on “Nivea Besleyici Vücut Sütü Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir