Nivea Aqua Sensetion Canlandırıcı Bakım Kremi

Günlük cilt bakım rutinimin son halkası, nemlendiriciler. Bugün bahsedeceğim nemlendirici ise Nivea Aqua Sensetion Canlandırıcı Bakım Kremi.

Nivea Aqua Sensetion Canlandırıcı Bakım Kremi

Karma-yağlı bir cilt tipine sahip olduğum için uzun süre nemlendirici kullanmamın gereksiz olacağını düşünüyordum. Bu sebeple cilt temizleyicim ve ardından toniğimle birlikte cilt temizliğimi tamamlıyordum. Fakat fark ettim ki, cildim ne kadar yağlı olursa olsun neme ihtiyacı var ve eğer nemlendirmezsem cilt sorunlarımın ortaya çıkması muhtemel. Bu sebeple arayışlarım sonunda Nivea Aqua Sensetion Canlandırıc Bakım Kremini aldım.

Krem cam bir kavanozda ve kokusu salatalığı andırsa da çok hoş ve ferah. Ben yağlanma korkusuyla cildime az sürsem bile krem cildimde çok güzel emildi ve yağlı bir his kesinlikle bırakmadı. Nivea’nın bu kremi su bazlı olduğu için çok da fazla tedirgin olmadım kullanırken. İlk kullandığım akşam bile cildim kadife gibi yumuşak oldu. Cildi çok kuru olanlara nemlendiriciliği yeterli olur mu bilmiyorum fakat benim karma yağlı cildim için tamamen uygun bir nemlendirici olduğuna inanıyorum.

Ben 30 ₺’ye satın aldım ve fiyat performans olarak başarılı buluyor ve denemenizi tavsiye ediyorum.

Lapitak ayak bakım kremini okumak için tıklayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir