Mayıs 2018 Yengeç Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili yengeçler, mayıs 2018 yengeç burcu yorumuna hoş geldiniz.

Mayıs ayı sizin kendinize yöneldiğiniz ve kendinizi şımartmak isteyeceğiniz bir ay olacak. Ay içerisinde kendinize kısa tatiller vererek dinlenmeye çalışmak, uzun zamandır gitmek istediğiniz yerlere gitmek, uğraşmak istediğiniz hobilere yönelmeye başlama gibi durumlar olabilir. Bu durum sizin için son derece pozitif olacak. Gökyüzü ve gezegenler sizi ay boyunca destekleyecek. Kendinizi dinlendirdiğiniz bu ayın sonunda tüm boyunca harcayacağınız efor için kendinizi hazır hissedeceksiniz.

Ailevi meseleler ayın ortasında gündeme gelebilir. Eşiniz ve çocuklarınızla daha fazla zaman geçirme isteğinde olabilirsiniz. Çocuğunuzla ilgili konular gündeme gelebilir. Okul, sınav vb konularda çeşitli atılımlar yapabilirsiniz. Aile büyüklerinizle ay ortasında sık sık görüşmeniz ve hasret gidermeniz olası.

Ay boyunca ilişkisel anlamda kendinizi savunmacı hisseebilirsiniz. Partnernize karşı daha hassas davranabilirsiniz. Daha fazla ilgi görme ihtiyacı hissedebilirsiniz. İyi bir ay geçirmenizi diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir