Mayıs 2018 Kova Burcu Aylık Burç Yorumları

Sevgili kovalar, Mayıs 2018 kova burcu yorumlarına hoş geldiniz.

Bu ay kendinizle ilgili değişiklikler yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Saç rengi değiştirme, kıyafet tarzı değiştirme, yeni bir stil oluşturma gibi kendinize yönelik değişiklikler gündeminizde olabilir. Bu değişimleri yaparken kendinizi oldukça rahat ve pozitif hissedeceksiniz. Kendinizle ilgili yaptığınız değişiklikleri hayatınızdaki diğer alanlara da yöneltmeniz mümkün. Parasal anlamda hızlı çözümlere kavuşmak için iş değişimleri ya da alan değişimleri söz konusu olabilir.

Ailevi ilişkileriniz ay boyunca biraz seyrek olacak. Fakat onların desteklerini yine de omzunuzda hissedeceksiniz. Arkadaş çevrenizde yaşanacak küçük krizler de ayın sonuna doğru tatlıya bağlanacak. Tarafsız ve yapıcı olmanız çevrenizde yaşanacak olayları aşamada size yardımcı olacaktır.

Bu ayın sonunda partnerinizle ilişkinizi ciddileştirmek için adım atmaya hazırlanabilirsiniz. Nişan, evlilik gibi konular sıkça gündeminizde yer alabilir. Kendinizi akışa bırakarak ayı tamamlayabilirsiniz. İyi bir ay geçirmenizi diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir