Maybelline Color Tatto Far On and On Bronze Kullanıcı Yorumları

Çok fazla ses getiren ve çok beğenilen Maybelline Color Tatto Far On and On Bronze rengini sizler için bugün değerlendireceğim.

Öncelikle bu seride en beğendiğim rengin on and on bronze olduğunu söylemeliyim. Bol ışıltılı bir far olmasına rağmen gözde sim sim değil yalnızca parlama ve yansıma şeklinde durması, çok sıcak bir bakır renginde olması beni on and on bronze rengine aşık ettiren sebeplerden oldu. Bu farı ben bir fırça ile değil yüzük parmağımla gözüme uyguluyorum ve tek bir kat dümdüz şekilde sürmeme rağmen uğraşılmış bir göz makyajı efekti vermesi oldukça güzel.

Eğer özel bir yere gidecekseniz bu farı gözünüze uyguladıktan sonra gözünüzün katlanma bölgesine biraz daha koyu kahverengiyle gölge verebilirsiniz. Böylece daha yoğun ve daha göze çarpan bir göz makyajı elde edebilirsiniz. Ben günlük hayatta çok rahat uygulayabilirim bu rengi. İçinde bulunan parlaklık düşük göz kapaklarımı oldukça iyi ve canlı gösterdi. Eğer içindeki simler daha büyük ve fazla ışıltılı olsaydı tam tersine gözlerimi oldukça fazla şekilde küçültürdü.

Maybelline color tatto serisnin on and on bronze rengini; rengin güzel bir bakır olması, zahmetsizce ve hızlıca uygulanabilmesi, gözü çok daha sağlıklı göstermesi gibi sebeplerle bittikçe alacağım bir renk oldu. Bu seriden herhangi bir far almayı düşünüyor ve kararsız kalıyorsanız on and on bronze rengine bir şans vermenizi tavsiye ederim

Yorum Bırak

BURCUNUZU KASIM AYINDA NELER BEKLİYOR?

AŞK, PARA, İŞ VE SAĞLIK KONULARINDA SİZİ KASIM AYINDA NELER BEKLİYOR GÖRMEK İÇİN BURÇ YORUMUNUZU OKUYUN
BURC YORUMUNU OKU
close-link