Mart 2018 Aslan Burcu Aylık Burç Yorumu

2018 yılı Aslan burcu yıllık burç analizini okumak için tıklayın.

Sevgili aslan;

Şubat ayı boyunca hayatında gerçekleştirmek istediğin değişimleri hayata geçirmeye çalışırken Mart ayının ilk yarısında yaşayacağın küçük sağlık sorunları engel teşkil edebilir. Bu engelleri kolayca aşman için kendine dikkat etmen, kendini dinlendirmen gerekebilir. Bu küçük sağlık sorunlarını atlattıktan sonra ise her işe koşmaya başlamadan önce biraz daha dinlenmeni, bu ay boyunca çok ağır tempolardan uzak durmanı tavsiye ediyoruz.

Mart ayı; senin telaşlarından arınıp içine döndüğün bir ay olacak sevgili aslan. Hobilerine yönelebilirsin, zamanın yoksa bile zaman yaratıp zihnini boşaltmak için harekete geçebilirsin. Bu hareket belki küçük bir tatil kaçamağı, belki kısa bir seyahat olabilir. Ama bu kaçamağın sana iyi geleceğini söyleyebiliriz.

Aşk hayatında Mart ayı boyunca belirgin dalgalanmalar yok. İlişkisi olan bir aslansan ilişkin normal seyrinde devam edecek fakat ilişkisi olmayan bir aslansan yeni ilişkilere atılmak için içinde duyduğun isteği harekete dönüştürmek için kendinde çok fazla enerji bulamayacağını söyleyebiliriz.

İyi bir ay geçirmeni diliyoruz sevgili aslan!

Yorum Bırak