Loreal True Match Fondöten Kullanıcı Yorumları

Bugün karma yağlı ciltlerin çok seveceği, aynı zamanda benim de çok severek kullandığım Loreal true match fondöten hakkındaki deneyimlerimi paylaşacağım.

Loreal True Match Fondöten Kullanıcı Yorumları

Karma yağlı cildim için arayıştayken çok övülen Loreal true match fondöten ile bir kozmetik mağazasında karşılaştım ve hemen satın aldım. Ürün son derece sıvı bir forma sahip. Diğer kullandığım bb krem ve fondötenlerin yapısı buna nazaran daha yoğun ve kıvamlıydı. Fakat ürünün oldukça sıvı yapıda olması uygularken büyük bir avantaj sağlıyor. Ürünün sıvı olması cilde fırça ile uygularken hem homojen dağıtmaya yardımcı oluyor hem de cilde tam anlamıyla oturmasına imkan sağlıyor.

Ciltte son derece duru ve doğal duran fondöten gün içerisinde de ciltte oksitlenme ya da ciltten kusma gibi bir sorun yaşatmıyor. Günde bir ya da en fazla iki kez transparan pudra uygulandığında da sabitliğinden hiçbir şey kaybetmiyor. Özellikle benim gibi gün içerisinde karma cilt dolaysıyla fondöten akması yaşayanlara bire bir bir ürün olduğunu düşünüyorum. Bununla birlikte fondötenin kapatıcılığı da son derece güzel. Orta kapatıcılıkta olmasına rağmen, cildimdeki kızarıklıkları ve lekeleri zahmetsizce örtmeyi başardı.

Ciltle tam anlamıyla örtüşmesi, yapısının hafifliği, kapatıcılığının seviyesi ile Loreal true match fondöten denemeye değer bir ürün.

Deneyimlediğim note bb krem hakkındaki dneyimlerimi okumak için tıklayın!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir