Loreal Saf Kil Detoks Maskesi Kullanıcı Yorumları

Özellikle yaz aylarında cildim her zamankinden fazla yağlanıyor ve gözenekleri tıkanıyor. Ben de cildimi temizlemek için birçok maske ve temizleyiciden yararlanıyorum. Şu an kullanmakta olduğum ürün ise Loreal saf kil detoks maskesi.

Loreal Saf Kil Detoks Maskesi Kullanıcı Yorumları

Maskeyi satın almadan önce incelediğimde içinde 3 saf kil ve kömür barındırdığını okumuştum. İçindeki kömürün cilt üzerindeki kirleri mıknatıs gibi çekerek cildi arındırdığı söyleniyordu. Bu durum beni oldukça merak ettirdi ve denemeye karar verdim. Maskeyi ilk denememde duşa girmeden önce t bölgeme yoğunlaşarak maskeyi uyguladım. Bir süre bekledikten sonra cildimden maskeyi temizledim ve gerçekten aynada gördüklerime inanamadım. Tek bir sefer uygulamama rağmen maske cildimdeki kiri temizledi ve özellikle gözeneklerimi temizleyerek o kötü görünümü ortadan kaldırdı.

Zaman içerisinde birçok etmenden dolayı resmen yorgun gözüken cildim Loreal saf kil detoks maskesi sayesinde yenilendi. Açıkçası ben maskelerin birkaç sefer kullanıldığında gözle görülür etkiler bıraktığına inananlardandım. Fakat bu maskeden sonra gerçek anlamda fikrim değişti. Oldukça memnun kaldım. Aynı zamanda oldukça da bereketli bir ürün. Eğer çok çok kalın uygulama yapmazsanız birçok kez maske yapabilirsiniz. Bu anlamda da beni tatmin eden bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Loreal saf kil detoks maskesi cildimi temizlemesi, arındırması, gözeneklerimi temizlemesi sebebiyle çok memnun kaldığım ve önerdiğim bir maske oldu. Siz de cildinizde detoks etkisi yaratacak bir maske arayışındaysanız Loreal’a bir şans verebilirsiniz. Dha önce deneyimlediğim Garnier nem bombası maskeler hakkındaki yorumlarımı okumak için tıklamanız yeterli.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir