Loreal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Bakım Kremi Kullanıcı Yorumları

Oldukça gür ve hacimli saçlara sahip biri olarak her çeşit saç bakım kremini deniyorum. Benim için en iyisini bulana kadar deneyeceğim. En son denediğim ürün ise Loreal Paris Elseve 3 mucizevi kil bakım kremi.

Loreal Paris Elseve 3 Mucizevi Kil Bakım Kremi Kullanıcı Yorumları

Duşta saçlarımı şampuanladıktan sonra tarama işlemi benim için her seferinde bir sorun haline geliyor. Kullandığım saç bakım kremleri saçımı kimi zaman taramama yardım etmiyor kimi zaman da tararken kırılmalar yaşıyorum. Benim istediğim şey ise saçlarımı taramamı kolaylaştıran ve saçlarıma ışıltı kazandıran bir bakım kremi. Bu nedenle Loreal Paris elseve 3 mucizevi kil  bakım kremi ile yoluma devam etmeye karar verdim. Öncelikle ürünün çok bereketli olduğundan bahsetmeliyim. Benim gür saçlarıma uygulamam sonrası bile oldukça fazla şekilde ürün şişede kalıyor.

Duşta saçlarımı bir kez şampuanladıktan sonra bu ürünü kullanıyorum. Ve kullanım sonrası gerçekten saçlarımı taramada bana büyük kolaylık sağladığını söyleyebilirim. Çünkü ürün saçı  kadar yumuşatıyor ki taramak çok basitleşiyor. Birkaç fırça darbesiyle saçlarım tamamen açılmış oluyor. Bu durum benim için gerçekten mucize gibi. Çünkü gür ve kuru saçlarım özellikle banyoda birbirine girerek bir kaos oluşturuyorlar adeta. Aynı zamanda saçlarımı yumuşatan bakım kremi duştan sonra bile saçlarımdaki o yumuşaklığı koruyor. Saçıma nem verdiğini rahatlıkla söyleyebilirim.

Duştan sonra saçlarımı şekillendirip dışarı çıktığımda birkaç arkadaşımdan da saçlarımın gerçekten güzel gözüktüğüne dair iltifatlar aldım. Bu da tabii beni çok mutlu etti. Kısaca saçları benim gibi gür olanlar taramakta zorlananlar için bence kesinlikle çok güzel bir alternatif Loreal Paris Elseve 3 mucizevi kil bakım kremi.

Bioderma sebium foaming gel yazımı okumak için tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir