Lapitak Ayak Bakım Kremi Kullanıcı Yorumları

Düzenli olarak pedikür yaptıran biri değilim. Fakat ayak bakımıma hem estetik bir görünüm hem de sağlık için dikkat ederim. Ayaklarım için çeşitli ürünler deneyimliyor ve kendime için en uygun ürünü bulmaya çalışıyorum. En son denediğim ürün Lapitak ayak bakım kremi kullanıcı yorumlarımı sizlerle paylaşıyorum bu yazıda.

Lapitak Ayak Bakım Kremi Etkileri

Lapitak ayak bakım kremi kurumuş, yıpranmış ayakları nemlendirmeyi ve kısa sürede yumuşacık yapmayı vaadediyor. İçerisinde bulunan allantoin ile cildin yenilenmesine yardımcı olduğunu söylüyor. Öncelikle kremi nasıl uyguladığımdan bahsetmek istiyorum. Temiz ve kuru ayağıma ince bir tabaka halinde Lapitak ayak bakım kremini uyguluyorum ve krem ayağımda emilene dek pek fazla yürümüyorum. İşte bu kadar! Kokusu gayet normal, koku hassasiyetim olmasına rağmen beni rahatsız etmedi. Krem de çok hızlı bir şekilde ayağımda emildi. Hiçbir şekilde yağlı ve emilmediğinden dolayı rahatsız edici bir his bırakmadı.

Benim özellikle topuk bölgemde sorun olduğu için o bölgelere diğerlerine nazaran daha afazla krem uyguladım. Yaklaşık on gündür Lapitak ayak bakım kremini bu şekilde uyguladım ve gerçekten bende sonuç verdiğine şahit oldum. Kremi sürdükten sonra ayaklarım eski haline nazaran daha yumuşak bir hal aldı. Çok sorunlu olan topuk bölgelerim bile gözle görülür şekilde toparlandı ve yumuşadı. Bu da özellikle yaza girdiğimiz şu dönemde beni son derece mutlu etti. Lapitak ayak bakım kremi ni yaz boyunca da kuruyan ayaklarıma bakım yapmak için kullanacağım.

Siz de ayaklarınız için bir bakım ürünü arıyorsanız lapitak ayak bakım kremine bir şans vermenizi tavsiye ederim.

Güneş kremi yazısını okumak için tıklayın!

2 thoughts on “Lapitak Ayak Bakım Kremi Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir