La Roche Posay Tolariene Gel Moussant Kullanıcı Yorumları

by Ayse

Cilt temizleme ve bakım rutinime son zamanlarda dermokozmetik ürünler eklemeye başladım. Dermokozmetik ürünlerin cildime minimum zarar ve maksimum fayda verdiğine inanıyor ve gözlemliyorum. Bugün bahsedeceğim dermokozmetik marka La roche posay tolariene gel moussant.

La roche posay’in bu ürünü normal ve karma hassas cilt tipleri için üretilmiş bir yüz temizleme ürünü. Ürünün vaadi ise cildi kusursuz bir şekilde temizlerken, sudaki kireci nötralize ederek kirecin cildimizin üzerinde hasar oluşturmasının önüne geçmek. Aynı zamanda formülünde bulunan ‘gliserin’ gibi maddelerin cildi nemlendirme görevi üstlendiğini söylüyor. Ürün, az miktarda ele alınan ürünün suda köpürtülüp yüze uygulanması ve ardından bol su durulanması ile uygulanıyor.

Kendi deneyimlerime gelirsem; cildimi son derece temizlediğini ve yüzümü yıkadıktan sonra cildimin arındığını hissettiğimi söyleyebilirim. Cildim son derece hassas ve yanak bölgelerim tahrişe çok müsait olmasına rağmen yüzümde herhangi bir kuruma, gerilme hissi yaşamadım. Aksine, yüzüm (özellikle yanaklarım) son derece yumuşak oldular. Standart bir nemlendiriciyi cildime sürmüş gibi bir etki bıraktı ve bu beni çok şaşırttı.

Dermokozmetik bir ürün olması, çeriğinin temiz olması ve yüzümü kurutmadan mükemmel şekilde temizliyor oluşu bile çok memnun eden bir ürün oldu. Fiyatını indirimli olarak 47 ₺’ye aldım ve fiyat performans olarak son derece başarılı buluyorum.

 

Benzer İçerikler

Yorum Bırak

1 yorum

Bioderma Sensibio Light Kullanıcı Yorumları 28 Ocak 2018 - 00:14

[…] La Roche Posay Tolariene Gel Moussant Kullanıcı Yorumları […]

Yanıtla