La Roche Posay Anthelios 50 Spf Spray Güneş Kremi

Yazın gelmesiyle birlikte güneş hassasiyeti yüksek olan cildim için güneş kremi arayışına girdim. Ve bu yaz La Roche Posay Anthelios 50 Spf Spray güneş kremi  kullanmaya karar verdim.

La Roche Posay Anthelios 50 Spf Spray Güneş Kremi Etkileri

Benim güneş kremlerinden beklentim karma-yağlı cildimi yormadan uzun süreli bir koruma sağlaması. Daha önce kullandığım Garnier ambre solaire güneş kremi yorumlarımı da dilerseniz okuyabilirsiniz. Bu yaz standart güneş kremlerinin aksine, daha pratik uygulayabileceğim sprey formlu ürünlere yöneldim. Sprey formundaki güneş kremlerini gün içinde çok kolaylıkla tazeleyebiliyorum. Aynı zamanda kremlerin kimi zaman verdiği o yapış yapış ve emilmeyen histen de kurtulmuş oluyorum.

Yaklaşık bir aydır La Roche Posay Anthelios 50 spf güneş kremini kullanıyorum. Benim karma yağlı cildimde asla tahrişe, ekstra yağlanmaya, sivilcelenmeye sebep olmadı. Kokusu benim gibi koku hassasiyeti olan biri için bile son derece güzel. Aynı zamanda ürünün boyutu ve sprey formatında olması çantaya atıp çıkmaya son derece müsait. Yüzüme spreyi sıktığım an cildim tüm ürünü emdi ve asla yapış yapış  bir his bırakmadı. Güneş kremini kullandığım günlerde cildimde en ufak bir  bir kızarıklık meydana gelmedi.

Cildimi yormaması, hemen emilmesi, sprey formunda olması ve güneşten son derece yüksek koruma sağlaması benim için çok başarılı. Güneş kremi almayı düşünenlerin denemesini öneririm.

2 thoughts on “La Roche Posay Anthelios 50 Spf Spray Güneş Kremi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir