Komili Ege Natürel Sızma Zeytinyağı Kullanıcı Yorumları

Zeytinyağı kullanmayı özellikle kahvaltılarda ve salatalarda son derece seven biriyim. Bu nedenle yeni markalar deniyor ve damat zevkime en yakın olan zeytinyağı seçmek için denemeler yapıyorum. En son deneyimlediğim ise Komili ege natürel sızma zeytinyağı.Benim satın aldığım zeytinyağı türü natürel sızma yani soğuk yemeklerde, mezelerde ve salatalarda kullanılabilecek olan zeytinyağı türü. Komili ege natürel sızma zeytinyağı nasıldır diye bir soru yöneltilirse eğer cevabım net bir şekilde son derece iyi olacaktır.

Komili Ege Natürel Sızma Zeytinyağı Kullanıcı Yorumları

Komili Ege Natürel Sızma Zeytinyağı Kullanıcı Yorumları

Tattığım diğer zeytinyağlarına oranla kokusu, rengi ve tadı son derece güzel. Yerken özellikle kokusu beni hiç rahatsız etmedi. Kimi zeytinyağları natürel sızma olsa bile koku konusunda beni bir tık rahatsız edebiliyor. Komili ege  zeytinyağı ise kokusundan sonra tadıyla da beni etkiledi. Son derece leziz bir tadı var. Kahvaltıda domates salatalığın üzerine Komili zeytinyağı gezdirip üzerine de limon sıkınca kahvaltı tadından yenmiyor. Kısaca, Komili ege natürel sızma zeytinyağını kullanırken gerçekten kaliteli ve leziz bir zeytinyağı yediğimi hissediyorum.

Siz de benim gibi çeşitli zeytinyağlarını deneyimlemeyi ve mutfağınızda kullanmayı seviyorsanız Komili zeytinyağına bir şans vermenizi tavsiye ederim.

Ev yapımı baklava tarifi yazımı okumak için tıklayın!

 

2 thoughts on “Komili Ege Natürel Sızma Zeytinyağı Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir