John Frieda Frizz Ease Yoğun Nemlendirici Besleyici Bakım Maskesi Kullanıcı Yorumları

Son zamanlarda denediğim en etkili saç ürünlerinden olan John Frieda frizz ease yoğun nemlendirici bakım maskesinden bahsedeceğim. Saçlarım çeşitli etkenlere bağlı olarak son derece kuru ve elektriklenmeye müsait. Bu nedenle saçlarımı bir nebze olsun nemlendirecek ve besleyecek bakım maskelerine başvuruyorum.

John Frieda Frizz Ease Yoğun Nemlendirici Besleyici Bakım Maskesi Kullanıcı Yorumları

John Frieda frizz ease nemlendirici saç maskesi duşta ıslak saça uygulanıyor. Saç diplerine çok getirmeyerek saçlara uyguladıktan sonra yaklaşık 5 dakika boyunca maske saçta bekletiliyor. Ardından saçlar maskeden tamamen arınacak şekilde durulanıyor. Ben bu maskeyi anlattığım şekilde yaklaşık 5-6 kez uyguladım. Ve bu sürecin sonunda maskenin benim saçımda son derece işe yaradığını gözlemledim. Saçlarım eskisinden çok daha yumuşak ve en önemlisi nemsizlikten kaynaklanan elektriklenmeleri son derece azaldı.

John Frieda Frizz Ease Yoğun Nemlendirici Besleyici Bakım Maskesi Kullanıcı Yorumları

Ürün kremsi yapıda ve çok tatlı bir kokuya sahip. Saçlara maskeyi uygularken yapısından ya da kokusundan kaynaklanan hiçbir sorun yaşamadım. Son derece güzel bir yapısı var. Aynı zamanda benim saçlarım gür olmasına rağmen küçük bir parçası bile saçların büyük kısmına kolaylıkla yayılıyor. Böylece alınan tek tüp maske bile uzun şekilde kullanılabiliyor.

Ben maskenin saçlarımı yumuşatıp nemlendirdiğini, elektriklenmesini azalttığını deneyimlediğim ve memnun kaldığım için sizlere de öneriyorum. Kuru saçlar için saç bakım maskesi arayan herkesin denemesini tavsiye ederim.

Toni&guy damage repair yazımı okumak için tıklayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir