Home-office Çalışmanın Keyifli Yanları

by Ayse

Belirli saatler içerisinde mesai yapmak zorunda olan ya da belirli mekanlarda çalışmak durumunda kalan herkesin mutlaka içinden geçiyordur home-office çalışmanın ne kadar rahat olduğu. Biz de bu yazımızda home-office çalışmanın keyifli yanlarından bahsettik!

Sabah erken kalkma problemi olmaması

Eğer evde çalışıyorsanız sabah erken kalkmak zorunda değilsinizdir. Gün içerisinde yapmanız gereken işler bellidir ve bu işleri ister öğlen, ister gece isterseniz de sabahın ilk ışıklarıyla yapabilirsiniz. Saat özgürlüğü sizin elinizdedir.

pexels-photo-53918

Rahat bir çalışma ortamı olması

Evde çalışıyorsanız aslında kendi istediğiniz ortamda kendi konforunuza göre de çalışıyorsunuz demektir. Kendi masanızda, ya da en sevdiğiniz koltuğunuzda çalışabilirsiniz. Aynı zamanda arada bir kestirmek ya da kıvrılıp bir köşeye dinlenmek de serbest!

pexels-photo-31279

Günlük planları ertelemek zorunda olmamak

Home-Office çalışmak aynı zamanda kendi planınızı kendinizin oluşturmasına imkan verir. Yapılacak alışveriş, gidilecek yerler ya da ödenecek bir fatura beklemek zorunda değil. İstediğiniz planı işinizi ayarlayıp gerçekleştirebilirsiniz.

Female hand holding a pen and writing a plan in a planner

Sosyal hayatı canlı tutabilme şansı olması

Gündelik hayatta mesaili çalışılmadığı için arkadaşlarla yapılacak etkinliklere katılabilmek, ya da etkinlikler düzenlemek daha kolay olacaktır. Yapacağınız plan ile birlikte işlerinize bir süre daha sıkı çalışıp kalan sürede sosyalleşmek için önünüzde hiç engel kalmaz.

smartphone-friends-internet-connection

İşi bavulda taşıma şansı bulunması

Yapacağınız şehir içi ya da şehirler arası kısa seyahatlerinizin önünde hiçbir mani yoktur. Gittiğiniz her yere taşıdığınız işinizle birlikte hem seyahat etmenin heyecanını yaşayabilir hem de para kazanabilirsiniz.!

pexels-photo

Benzer İçerikler

Yorum Bırak