Highgenic Sirkelim Kullanıcı Yorumları

by Ayse

Ev temizliğine son derece önem verdiğim için birbirinden çeşitli birçok ürün kullanıyorum. Yeni denediğim ürünleri de sizlerle paylaşıyorum. Bu ara denediğim ve son derece memnun kaldığım ürün ise Highgenic sirkelim.

Highgenic’in sirkelim ürünü birçok alanda kullanılabiliyor. Banyodan,mutfağa,fayanslardan cam yüzeylere varana kadar kullanım alanı geniş. Bu da aslında tek bir ürün ile çok amaçlı bir temizliği mümkün kılıyor. Ben de birçok alanda ürünü kullandım ve deneyimledim. Mutfakta ocağımı ve tezgahımı silmek için kullandığımda son derece memnun kaldım. Zorlanmadan ocağımı ve tezgahımı pırıl pırıl yaptı. Aynı zamanda banyomda lavaboyu yine sirkelim ile temizledim. Yine sonuç son derece olumluydu. Sirkelim hiç yorulmadan hızlı bir şekilde temizlememe yardımcı oldu.

Sirkelimin kokusu da son derece hoş. Ürünü kullanırken hiçbir şekilde kötü koku meydana gelmiyor. Ürün pompalı bir şişede ve dilediğiniz alana püskürterek sıkıyor ve rahat bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Ben evimde daha birçok alanda da sirkelimi kullanmayı düşünüyorum. Şimdilik kullandığım kısmı kadar bile beni son derece tatmin etti. Highgenic markasının diğer ürünlerini de nemeyi çok istiyorum.

Siz de çok amaçlı kullanılabilen bir temizleyici arıyorsanız Highgenic sirkelime bir şans vermenizi tavsiye ederim.

Benzer İçerikler

Yorum Bırak