Hacı Şakir Kuru Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan Kullanıcı Yorumları

Kadın bakım ürünleri kategorisinde bugün Hacı Şakir Kuru Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan kullanıcı yorumları mdan bahsedeceğim.

Hacı Şakir Kuru Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan etkileri

Uzun zamandır çeşitli sebeplerle oldukça fazla kuruyan ve yıpranan saçlarım için çeşitli şampuanlar denedim. En son denediğim şampuan ise Hacı Şakir oldu. Öncelikle şampuanın kokusu oldukça hoş ve koku hassasiyeti olan biri olarak beni hiç rahatsız etmedi. Bu nedenle ilk etapta benim için olumlu bir puan aldı.

İkinci olarak ise, saçlarımın kuru ve oldukça yıpranmış olduğunu belirtmiştim fakat şampuanların birden mucize yaratacağına inanmıyorum. Bu nedenle Hacı Şakir’i kullanırken minimum da olsa yumuşatıcı bir etkisini görmek bile benim için yeterli olurdu. Ki ilk kullandığımda bile saçlarımda yumuşamayı hissettim.

Daha uzun süreli kullanımımda saçlarımdaki yumuşaklığın devam ettiğini, saçlarım kuruduktan sonra oluşan elektriklenmenin saçlarımdaki yumuşamaya bağlı olarak bir nebze azaldığını fark ettim. Hatta birçok sefer duştan sonra saçlarıma yumuşatıcı ve bakım verici saç bakım yağlarını kullanmadım. Saçlarımdaki toparlanmadan dolayı Hacı Şakir’in şampuanından çok memnun kaldım.

Yeni şampuan arayışında olan herkese öneriyorum.

Toni&guy şampuan hakkındaki yorumlarımı okumak için tıklayın!

One thought on “Hacı Şakir Kuru Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan Kullanıcı Yorumları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir