Golden Rose Velvet Matte Ruj 16

Son zamanlarda deneme boyunu deneyip rengine ve dokusuna hayran kaldığım bir ruj olan Golden Rose Velvet Matte ruj 16 numarasından bahsedeceğim.

Öncelikle ruj benim sevdiğim gibi oldukça ipeksi(yumuşak) bir sürümü olan ve dudağı neredeyse hiç kurutmayan bir ruj.İnternette okuduğuma göre her kişide rengi tamamen farklı görünen bir ruj olmasına rağmen benim hafif kumral tenimde içinde turunculuklar olan ipeksi bir nüde renginde.Genellikle nüde ve turuncu renkli rujları sürdüğümde ten rengimden dolayı renkleri belli olmaz ya da kötü çamurumsu bir renkte görünür ruj. Fakat Golden Rose mat serisindeki 16 numaralı ruj tamamen istediğim nüde ve turunculukta.

el-golden-rose

Kalıcılığına gelirsek normal bir ruj kalıcılığında olduğunu söyleyebilirim. Çok uzun süreli kalıcılığı olmasa da ben böyle bir özellik beklemiyordum zaten. Benim için sürümü kolay ve tenimde rengini gösterebilecek ipeksilik ve pigmentte bir ruja sahip olmaktı.Zaten gün içerisinde rujunuzu tazeleeniz de rujun yumuşak yapısı sayesşnde oldukça kolay ve pratik oluyor.

Ben 14 ₺’ye satın aldım ve fiyat kalite açısından çok başarılı buluyorum.

Yorum Bırak

BURCUNUZU KASIM AYINDA NELER BEKLİYOR?

AŞK, PARA, İŞ VE SAĞLIK KONULARINDA SİZİ KASIM AYINDA NELER BEKLİYOR GÖRMEK İÇİN BURÇ YORUMUNUZU OKUYUN
BURC YORUMUNU OKU
close-link