Golden Rose Velvet Matte Ruj 16

Son zamanlarda deneme boyunu deneyip rengine ve dokusuna hayran kaldığım bir ruj olan Golden Rose Velvet Matte rujun 16 numarasından bahsedeceğim.

Öncelikle ruj benim sevdiğim gibi oldukça ipeksi(yumuşak) bir sürümü olan ve dudağı neredeyse hiç kurutmayan bir ruj.İnternette okuduğuma göre her kişide rengi tamamen farklı görünen bir ruj olmasına rağmen benim hafif kumral tenimde içinde turunculuklar olan ipeksi bir nüde renginde.Genellikle nüde ve turuncu renkli rujları sürdüğümde ten rengimden dolayı renkleri belli olmaz ya da kötü çamurumsu bir renkte görünür ruj. Fakat Golden Rose mat serisindeki 16 numaralı ruj tamamen istediğim nüde ve turunculukta.

el-golden-rose-1-1024x576 Golden Rose Velvet Matte  Ruj 16

Kalıcılığına gelirsek normal bir ruj kalıcılığında olduğunu söyleyebilirim. Çok uzun süreli kalıcılığı olmasa da ben böyle bir özellik beklemiyordum zaten. Benim için sürümü kolay ve tenimde rengini gösterebilecek ipeksilik ve pigmentte bir ruja sahip olmaktı.Zaten gün içerisinde rujunuzu tazeleeniz de rujun yumuşak yapısı sayesşnde oldukça kolay ve pratik oluyor.

Ben 14 ₺’ye satın aldım ve fiyat kalite açısından çok başarılı buluyorum.

Summary
golden-rose-matte-16-1 Golden Rose Velvet Matte  Ruj 16
Yazar puanı
1star Golden Rose Velvet Matte  Ruj 161star Golden Rose Velvet Matte  Ruj 161star Golden Rose Velvet Matte  Ruj 161star Golden Rose Velvet Matte  Ruj 161star Golden Rose Velvet Matte  Ruj 16
Kullanıcı puanı
no rating based on 0 votes
Markası
Golden Rose
Ürün adı
Velvet Matte 16
Fiyatı
14try

Bir Cevap Yazın